Połącz się z nami

Newsy

Elektryczny SUV od… Razera

Całkiem potężny samochód w dobrze znanej stylistyce.

Gamingowe akcesoria podbiły już nasze domy, teraz czas także na garaże. Oto Nio ES6 Night Explorer Limited Edition, pierwszy samochód sygnowany przez Razera… i prawdopodobnie nie ostatni.

„Samochód dla graczy” to limitowana edycja elektrycznego crossovera Nio ES6 dostępnego przede wszystkim na rynku chińskim. Auto powstało we współpracy z producentem akcesoriów komputerowych dla graczy Razer, co widać na pierwszy rzut oka. Wskazują na to charakterystyczna czarno-zielona kolorystyka i duże logo umieszczone na tylnych drzwiach, a także dobrze znane z gadżetów firmy podświetlenie Chroma, oczywiście zaadaptowane do potrzeb samochodu. Wewnątrz znajdzie się także system głośników wykonany w technologii THX Spatial Audio. Auto otrzyma silnik elektryczny o mocy równoważnej 544 KM i będzie przyspieszało do setki w 4,7 sekundy.

Auto zaprezentowane zostało podczas targów dla graczy ChinaJoy 2019, największej tego typu imprezie w chinach. Za „gamingowy” samochód trzeba będzie zapłacić 467 800 CNY (ok. 261 100 PLN). Trafi on pewnie tylko do najbardziej oddanych fanów Razera: wyprodukowane zostanie jedynie 88 egzemplarzy NIO ES6 Night Explorer Limited Edition. Producent akcesoriów obiecuje jednak, że to nie ostatnia współpraca z Nio w zakresie motoryzacji i już wkrótce możemy spodziewać się nowych modeli.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

NVIDIA i Mercedes stworzą autonomiczny system jazdy

Newsy

Honda padła ofiarą ataku ransomware

Newsy

LEGO prezentuje model Lamborghini Sián FKP 37

Newsy

TEST: Nextbase 322GW

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!