Połącz się z nami

Technologie

Elektryczny SUV od… Razera

Całkiem potężny samochód w dobrze znanej stylistyce.

Opublikowane

dnia

Gamingowe akcesoria podbiły już nasze domy, teraz czas także na garaże. Oto Nio ES6 Night Explorer Limited Edition, pierwszy samochód sygnowany przez Razera… i prawdopodobnie nie ostatni.

„Samochód dla graczy” to limitowana edycja elektrycznego crossovera Nio ES6 dostępnego przede wszystkim na rynku chińskim. Auto powstało we współpracy z producentem akcesoriów komputerowych dla graczy Razer, co widać na pierwszy rzut oka. Wskazują na to charakterystyczna czarno-zielona kolorystyka i duże logo umieszczone na tylnych drzwiach, a także dobrze znane z gadżetów firmy podświetlenie Chroma, oczywiście zaadaptowane do potrzeb samochodu. Wewnątrz znajdzie się także system głośników wykonany w technologii THX Spatial Audio. Auto otrzyma silnik elektryczny o mocy równoważnej 544 KM i będzie przyspieszało do setki w 4,7 sekundy.

Auto zaprezentowane zostało podczas targów dla graczy ChinaJoy 2019, największej tego typu imprezie w chinach. Za „gamingowy” samochód trzeba będzie zapłacić 467 800 CNY (ok. 261 100 PLN). Trafi on pewnie tylko do najbardziej oddanych fanów Razera: wyprodukowane zostanie jedynie 88 egzemplarzy NIO ES6 Night Explorer Limited Edition. Producent akcesoriów obiecuje jednak, że to nie ostatnia współpraca z Nio w zakresie motoryzacji i już wkrótce możemy spodziewać się nowych modeli.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Kolejne opóźnienie Huawei Mate X

Sen o składanych smartfonach oddala się coraz bardziej.

Opublikowane

dnia

Z rozrzewnieniem wspominam nutkę ekscytacji, jaką na początku roku budziły we mnie doniesienia o składanych smartfonach. Technologia, choć intrygująca, okazała się niegotowa, a zapowiedziane urządzenia są coraz bardziej opóźniane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

British Airways testuje rozrywkę VR podczas wybranych lotów

Opcja dostępna dla pasażerów pierwszej klasy.

Opublikowane

dnia

Wielogodzinne loty są męczące, o czym szczególnie dobrze wiedzą osoby bojące się latać. Linie lotnicze British Airways znalazły na to sposób – teraz pasażerowie lecący z Londynu do Nowego Jorku będą mogli odbyć podróż w wirtualnym świecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple prowadzi negocjacje ze Spotify

Powodem jest chęć integracji Spotify z Siri.

Opublikowane

dnia

Konflikt pomiędzy Apple i Spotify trwa już od wielu miesięcy ale nie przeszkadza to firmom w prowadzeniu rozmów biznesowych. Według nieoficjalnego raportu, Apple tak bardzo zależy na tym, żeby rozszerzyć umiejętności Siri o kolejne serwisy streamingowe, że rozpoczęło negocjacje ze swoim największym konkurentem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Twitter testuje śledzenie tematów

Informacje wyselekcjonowane za pomocą algorytmów uczenia maszynowego.

Opublikowane

dnia

Społeczność Twittera rządzi się swoimi prawami i jak wszystkie platformy społecznościowe cechuje się dużym wewnętrznym zróżnicowaniem – nie wszyscy korzystają z hasztagów, a w dyskusjach znajdziemy mnóstwo personalnych wtrętów i odbiegnięć od tematu. Czasami utrudnia to poszukiwanie interesujących nas informacji i opinii. Już wkrótce problem ten zostanie rozwiązany poprzez nowe narzędzie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Gry na SNES-a mogą pojawić się na Switchu Online

Nintendo patentuje kompatybilny kontroler.

Opublikowane

dnia

Dla graczy gry retro są okazją do przypomnienia sobie czasów dzieciństwa (lub dowiedzenia się, jak to drzewiej bywało), a dla wydawców – kurą znoszącą złote jajka. Nintendo jest tego świadome, dlatego już wkrótce możemy się spodziewać pojawienia się tytułów ze SNES-a w usłudze Switch Online.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne