Połącz się z nami

Technologie

Creative Outlier Gold: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z oprogramowaniem Super X-Fi

Opublikowane

dnia

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek konkurencyjny cenowo, prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tym segmencie.

Outlier Gold to pierwsze słuchawki do aktywacji oprogramowania Super X-Fi w aplikacji SXFI, dzięki czemu jest to odtwarzacz Super X-Fi MP3. Przez połączenie Bluetooth z aplikacją SXFI, Outlier Gold odblokowuje technologię przetwarzania aplikacji Super X-Fi w lokalnych plikach muzycznych. Aplikację SXFI można pobrać ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store.

Outlier Gold, w połączeniu z Super X-Fi, odtwarza naturalną scenę dźwiękową, z tym samym ekspansywnym doświadczeniem, szczegółami, przestronnością i realizmem. Podobnie jak w przypadku każdego odtwarzacza MP3, oprogramowanie Super X-Fi nie odtwarza treści strumieniowych, takich jak YouTube, Spotify itp. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z pełnej możliwości Super X-Fi we wszystkich materiałach, powinni wziąć pod uwagę SXFI AMP, SXFI AIR i SXFI AIR C.

Dzięki 14-godzinnemu czasowi odtwarzania na jednym ładowaniu, który przewyższa Outlier Air, Outlier Gold posiada najdłuższy czas odtwarzania dla całkowicie bezprzewodowych słuchawek dousznych. W połączeniu z dołączonym futerałem do ładowania zapewnia łączną długość odtwarzania do 39 godzin.

„Outlier Gold to naprawdę wzmocniona wersja popularnego Outlier Air. Pierwsza partia Outlier Air została wyprzedana w ciągu kilku godzin od ostatniego IT Show w Singapurze ze względu na świetny wygląd i dopasowanie, niezrównane funkcje i atrakcyjną cenę. A teraz wkraczamy z Outlier Gold. Oprogramowanie Super X-Fi jest ucztą dla wymagających melomanów, którzy mogą teraz cieszyć się własną biblioteką piosenek dzięki tej nagradzanej technologii holograficznej słuchawek. Co więcej, dzięki 39-godzinnemu łącznemu czasowi odtwarzania możesz spędzić cały miesiąc codziennych dojazdów do pracy bez ładowania (przy założeniu 90 minut jazdy dziennie), co jest po prostu niesamowite ”- powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative.

Funkcje

Oprogramowanie Super X-Fi

 • 14 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu; całkowity czas odtwarzania do 39 godzin*
 • Bluetooth 5.0 Low Energy z aptX i AAC
 • 5,6 mm membrana głośniczka z grafenu
 • Certyfikat IPX5 (odporny na pot)
 • Inteligentna kompatybilność z pomocą głosową
 • 3 pary dodatkowych nakładek końcówek dousznych (w dwóch rozmiarach)

* Przy umiarkowanym poziomie głośności. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od ustawień użytkowania i warunków otoczenia.

Ceny i dostępność

Creative Outlier Gold kosztują 99,99 EUR i są dostępne na Creative.com.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
1 komentarz

1 komentarz

 1. Rysiek

  18/07/2019 o 17:38

  Creative to jedna z najbardziej dziadowskich firm robiących Klienta w konia. Kupiłem głośnik bezprzewodowy za blisko 600 zł rok po gwarancji zjadł akumulator i co się okazuje. Wspaniałe Creative nie naprawi głośnika bo nie posiadają akumulatorów I nigdy ich nie będą mieli, więc głośnik do śmietnika i masz kupić nowy. Nie dziękuję bardzo, nigdy więcej żadnego sprzętu od nich nie kupię. Dziadowskie firmy trzeba tępić, takie które chcą tylko kasę robić za wszelką cenę, oczywiście naszym kosztem, kosztem klienta

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Kolejne opóźnienie Huawei Mate X

Sen o składanych smartfonach oddala się coraz bardziej.

Opublikowane

dnia

Z rozrzewnieniem wspominam nutkę ekscytacji, jaką na początku roku budziły we mnie doniesienia o składanych smartfonach. Technologia, choć intrygująca, okazała się niegotowa, a zapowiedziane urządzenia są coraz bardziej opóźniane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

British Airways testuje rozrywkę VR podczas wybranych lotów

Opcja dostępna dla pasażerów pierwszej klasy.

Opublikowane

dnia

Wielogodzinne loty są męczące, o czym szczególnie dobrze wiedzą osoby bojące się latać. Linie lotnicze British Airways znalazły na to sposób – teraz pasażerowie lecący z Londynu do Nowego Jorku będą mogli odbyć podróż w wirtualnym świecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple prowadzi negocjacje ze Spotify

Powodem jest chęć integracji Spotify z Siri.

Opublikowane

dnia

Konflikt pomiędzy Apple i Spotify trwa już od wielu miesięcy ale nie przeszkadza to firmom w prowadzeniu rozmów biznesowych. Według nieoficjalnego raportu, Apple tak bardzo zależy na tym, żeby rozszerzyć umiejętności Siri o kolejne serwisy streamingowe, że rozpoczęło negocjacje ze swoim największym konkurentem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Twitter testuje śledzenie tematów

Informacje wyselekcjonowane za pomocą algorytmów uczenia maszynowego.

Opublikowane

dnia

Społeczność Twittera rządzi się swoimi prawami i jak wszystkie platformy społecznościowe cechuje się dużym wewnętrznym zróżnicowaniem – nie wszyscy korzystają z hasztagów, a w dyskusjach znajdziemy mnóstwo personalnych wtrętów i odbiegnięć od tematu. Czasami utrudnia to poszukiwanie interesujących nas informacji i opinii. Już wkrótce problem ten zostanie rozwiązany poprzez nowe narzędzie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Gry na SNES-a mogą pojawić się na Switchu Online

Nintendo patentuje kompatybilny kontroler.

Opublikowane

dnia

Dla graczy gry retro są okazją do przypomnienia sobie czasów dzieciństwa (lub dowiedzenia się, jak to drzewiej bywało), a dla wydawców – kurą znoszącą złote jajka. Nintendo jest tego świadome, dlatego już wkrótce możemy się spodziewać pojawienia się tytułów ze SNES-a w usłudze Switch Online.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne