Połącz się z nami

Technologie

Creative Outlier Gold: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z oprogramowaniem Super X-Fi

Opublikowane

dnia

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek konkurencyjny cenowo, prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tym segmencie.

Outlier Gold to pierwsze słuchawki do aktywacji oprogramowania Super X-Fi w aplikacji SXFI, dzięki czemu jest to odtwarzacz Super X-Fi MP3. Przez połączenie Bluetooth z aplikacją SXFI, Outlier Gold odblokowuje technologię przetwarzania aplikacji Super X-Fi w lokalnych plikach muzycznych. Aplikację SXFI można pobrać ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store.

Outlier Gold, w połączeniu z Super X-Fi, odtwarza naturalną scenę dźwiękową, z tym samym ekspansywnym doświadczeniem, szczegółami, przestronnością i realizmem. Podobnie jak w przypadku każdego odtwarzacza MP3, oprogramowanie Super X-Fi nie odtwarza treści strumieniowych, takich jak YouTube, Spotify itp. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z pełnej możliwości Super X-Fi we wszystkich materiałach, powinni wziąć pod uwagę SXFI AMP, SXFI AIR i SXFI AIR C.

Dzięki 14-godzinnemu czasowi odtwarzania na jednym ładowaniu, który przewyższa Outlier Air, Outlier Gold posiada najdłuższy czas odtwarzania dla całkowicie bezprzewodowych słuchawek dousznych. W połączeniu z dołączonym futerałem do ładowania zapewnia łączną długość odtwarzania do 39 godzin.

„Outlier Gold to naprawdę wzmocniona wersja popularnego Outlier Air. Pierwsza partia Outlier Air została wyprzedana w ciągu kilku godzin od ostatniego IT Show w Singapurze ze względu na świetny wygląd i dopasowanie, niezrównane funkcje i atrakcyjną cenę. A teraz wkraczamy z Outlier Gold. Oprogramowanie Super X-Fi jest ucztą dla wymagających melomanów, którzy mogą teraz cieszyć się własną biblioteką piosenek dzięki tej nagradzanej technologii holograficznej słuchawek. Co więcej, dzięki 39-godzinnemu łącznemu czasowi odtwarzania możesz spędzić cały miesiąc codziennych dojazdów do pracy bez ładowania (przy założeniu 90 minut jazdy dziennie), co jest po prostu niesamowite ”- powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative.

Funkcje

Oprogramowanie Super X-Fi

 • 14 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu; całkowity czas odtwarzania do 39 godzin*
 • Bluetooth 5.0 Low Energy z aptX i AAC
 • 5,6 mm membrana głośniczka z grafenu
 • Certyfikat IPX5 (odporny na pot)
 • Inteligentna kompatybilność z pomocą głosową
 • 3 pary dodatkowych nakładek końcówek dousznych (w dwóch rozmiarach)

* Przy umiarkowanym poziomie głośności. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od ustawień użytkowania i warunków otoczenia.

Ceny i dostępność

Creative Outlier Gold kosztują 99,99 EUR i są dostępne na Creative.com.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Reklama
1 komentarz

1 komentarz

 1. Rysiek

  18/07/2019 o 17:38

  Creative to jedna z najbardziej dziadowskich firm robiących Klienta w konia. Kupiłem głośnik bezprzewodowy za blisko 600 zł rok po gwarancji zjadł akumulator i co się okazuje. Wspaniałe Creative nie naprawi głośnika bo nie posiadają akumulatorów I nigdy ich nie będą mieli, więc głośnik do śmietnika i masz kupić nowy. Nie dziękuję bardzo, nigdy więcej żadnego sprzętu od nich nie kupię. Dziadowskie firmy trzeba tępić, takie które chcą tylko kasę robić za wszelką cenę, oczywiście naszym kosztem, kosztem klienta

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Apple Mac Pro dostępny już w sprzedaży

W maksymalnej konfiguracji kosztuje tyle, co porządnie wyposażone auto.

Opublikowane

dnia

Gdy Apple po raz pierwszy pokazało nowego Maka Pro, sprzęt wzbudził sporo kontrowersji, począwszy od designu nazywanego „tarką do warzyw”, a skończywszy na fakcie, że jego ekran miał być sprzedawany bez podstawki (trzeba za nią dodatkowo zapłacić). Apple niekoniecznie przejęło się krytyką, a Mac Pro jest już dostępny w sklepie Apple.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Promocja White Christmas w sklepie Denon Store

Specjalna oferta na produkty audio (i nie tylko) w białym kolorze.

Opublikowane

dnia

Święta już tuż-tuż, a wielu z nas wciąż nie kupiło prezentów dla najbliższych. Z pomocą przychodzi nam sklep Denon Store, który właśnie rozpoczął specjalną promocję White Christmas. Znajdziemy w niej mnóstwo high-endowych produktów w atrakcyjnych cenach.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0!

Opublikowane

dnia

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Chiny zakazują zagranicznego sprzętu i oprogramowania w urzędach

Odpowiedź na amerykańskie obostrzenia.

Opublikowane

dnia

Nie wydaje się, żeby konflikt handlowy na linii Chiny-Stany Zjednoczone był bliski końcowi – sytuacja wciąż się zaostrza. Wiele bitew toczonych jest na rynku technologicznym: ostatnia z nich dotyczy oprogramowania i sprzętu wykorzystywanego przez instytucje rządowe i administracyjne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google dodaje nowe funkcje do Pixeli

Rozmycie tła po zrobieniu zdjęcia i filtrowanie połączeń.

Opublikowane

dnia

Pixel 4 na starcie nie był najoryginalniejszym spośród tegorocznych flagowców, ale Google obiecało, że przyszłe aktualizacje pozwolą użytkownikom skorzystać z pełni możliwości smartfona. Firma właśnie udostępniła pierwszy z wielu dużych „pakietów nowości”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne