Połącz się z nami

Newsy

CES 2020: zapachowy zegar od Citizena

Aromaterapia od rana do wieczora.

Opublikowane

dnia

Codzienny rytm życia może być stresujący, a wieczorne zrelaksowanie się – bardzo trudne. Jednym z przyjemniejszych sposobów na zredukowanie stresu i zmęczenia jest aromaterapia. Najnowsza linia budzików Citizen wprowadzi do naszych sypialni wiele słodkich woni…

Na pierwszy rzut oka urządzenia z linii Sensory Time to zwyczajne budziki, ale w ich obudowach skrywa się niespodzianka – dyfuzor zapachowy. Aby regularnie wypełniać swój pokój zapachem, należy napełnić go wybranym olejkiem i ustawić częstotliwość rozpylania woni. To, jak często Sensory Time będzie powtarzał tę czynność, zależy tylko od preferencji użytkownika: jeśli chce on, by pomieszczenie pachniało cały czas, może on ustawić regularne rozpylanie co 30, 60 lub 120 sekund, ale równie dobrze można wybrać uwalnianie zapachu np. tylko podczas pobudki lub zasypiania.

Zamontowany dyfuzor będzie pokrywał przestrzeń ok. 14 m3, nadając się tym samym głównie do małych i średnich sypialni. Oprócz funkcji rozpylania olejku sprzęt otrzymał także LED-ową lampkę, podświetlany zegar cyfrowy, głośnik Bluetooth i port USB do ładowania urządzeń mobilnych. Nie znajdziemy w nim za to wirtualnego asystenta – ten pojawi się tylko w Citizen Smart Speaker, inteligentnym głośniku ozdobionym analogową tarczą zegarową. Zegary z serii Sensory Time będą kosztowały 100 USD (ok. 380 PLN) i trafią w sprzedaży w marcu; za inteligentny głośnik zapłacimy natomiast 150 USD (ok. 570 PLN), a kupimy go najwcześniej w czerwcu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne