Połącz się z nami

Technologie

CD Projekt Red prezentuje gameplay Cyberpunk 2077

Więcej świata, więcej stylów gry, więcej Keanu Reevesa.

Opublikowane

dnia

Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów wśród graczy na całym świecie. Już pierwszy film z rozgrywki wzbudził spore emocje, dlatego CD Projekt Red przygotował kolejne wideo, które pokazuje różnorodność możliwych stylów gry i mających wpływ na fabułę wyborów.

W czternastominutowym nagraniu deweloperzy zaprosili graczy na wyprawę do opanowanej przez gangi dzielnicy Pacifica. Film prezentuje dwa zupełnie odmienne style gry podczas wykonywania tej samej misji. Podczas jednego z nich towarzyszyliśmy bohaterce preferującej rozwiązania siłowe, która potrafiła wyrywać karabiny maszynowe ze stanowisk i za ich pomocą likwidować wrogie gangi. W drugim podejściu obserwowaliśmy poczynania postaci nastawionej na netrunning i cichą eliminację wrogów, zdalnie hakującej systemy bezpieczeństwa i przejmującej kontrole nad elementami otoczenia.

Twórcy podkreślają, że w Cyberpunk 2077 nie będzie ściśle ustalonego systemu klas postaci, a gracze będą mogli tworzyć własne specjalizacje dopasowane do swojego stylu gry. W krótkim gameplayu pojawił się także grany przez Keanu Reevesa Johnny Silverhand, który będzie towarzyszył nam przez prawie całą linię fabularną. W zgodzie z typowo „erpegową” możliwością wyboru, stanie się on naszym największym sojusznikiem lub wrogiem.

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Gra będzie dostępna na pecetach, PS4 i XONE.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook rozszerza linię produktową Portal

Teraz również w wersji Mini i TV.

Opublikowane

dnia

Facebook Portal nie zdobył takiego rozgłosu, jaki planowano – po skandalu z Cambridge Analytica wielu użytkowników wolało zainwestować w konkurencyjne głośniki smart home. Niedawno okazało się, że niektóre z nich i tak podsłuchiwały ich rozmowy i przesyłały ich urywki do osób trzecich, więc może teraz sprzęt Facebooka zyska większą popularność?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Polacy kochają domowe (i)Roboty

Według badań GfK w pierwszym półroczu 2019 roku ilość sprzedanych w Polsce robotów sprzątających wzrosła o ponad 60%.

Opublikowane

dnia

przez

Polacy pokochali roboty sprzątające. Takie wnioski płyną z badania rynku, które przeprowadzone zostało przez Instytut GfK. Ta kategoria produktowa od lat odnotowuje stałe wzrosty, a dziś odpowiada za blisko 20% wartości rynku urządzeń odkurzających. Roboty domowe lidera rynku – amerykańskiej marki iRobot – ułatwiają utrzymanie porządku już w 330 tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i zyskują coraz więcej zwolenników.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

HP prezentuje laptopa Elite Dragonfly

Ultrabook z dodatkowymi zabezpieczeniami prywatności.

Opublikowane

dnia

Laptopy 2-w-1 kojarzone są przede wszystkim ze sprzętem domowym, ale HP zdecydowało się pójść w zupełnie inną stronę i stworzyło Elite Dragonfly – urządzenie 2-w-1 o biznesowym zacięciu. Ma ono stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo danych użytkownika.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Rozpoczyna się certyfikacja urządzeń Wi-Fi 6

Nowy standard ma lepiej radzić sobie z obsługą wielu jednoczesnych połączeń.

Opublikowane

dnia

O Wi-Fi 6 słyszeliśmy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz standard został sfinalizowany i będzie mógł trafić do urządzeń. Wśród gadżetów, które już niedługo otrzymają stosowna certyfikację, znajdą się routery, smartfony i wiele innych sprzętów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Platforma z grami Apple Arcade już dostępna

Póki co tylko dla beta testerów iOS 13 i iPadOS13.

Opublikowane

dnia

Jeszcze kilka tygodni temu niewiele osób spodziewało się, że zapowiadana platforma z grami od Apple pojawi się już we wrześniu. Okazuje się jednak, że pierwsi użytkownicy mogą już zagrać w zawarte na niej ekskluzywne tytuły.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne