Połącz się z nami

Newsy

CD Projekt Red prezentuje gameplay Cyberpunk 2077

Więcej świata, więcej stylów gry, więcej Keanu Reevesa.

Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów wśród graczy na całym świecie. Już pierwszy film z rozgrywki wzbudził spore emocje, dlatego CD Projekt Red przygotował kolejne wideo, które pokazuje różnorodność możliwych stylów gry i mających wpływ na fabułę wyborów.

W czternastominutowym nagraniu deweloperzy zaprosili graczy na wyprawę do opanowanej przez gangi dzielnicy Pacifica. Film prezentuje dwa zupełnie odmienne style gry podczas wykonywania tej samej misji. Podczas jednego z nich towarzyszyliśmy bohaterce preferującej rozwiązania siłowe, która potrafiła wyrywać karabiny maszynowe ze stanowisk i za ich pomocą likwidować wrogie gangi. W drugim podejściu obserwowaliśmy poczynania postaci nastawionej na netrunning i cichą eliminację wrogów, zdalnie hakującej systemy bezpieczeństwa i przejmującej kontrole nad elementami otoczenia.

Twórcy podkreślają, że w Cyberpunk 2077 nie będzie ściśle ustalonego systemu klas postaci, a gracze będą mogli tworzyć własne specjalizacje dopasowane do swojego stylu gry. W krótkim gameplayu pojawił się także grany przez Keanu Reevesa Johnny Silverhand, który będzie towarzyszył nam przez prawie całą linię fabularną. W zgodzie z typowo „erpegową” możliwością wyboru, stanie się on naszym największym sojusznikiem lub wrogiem.

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Gra będzie dostępna na pecetach, PS4 i XONE.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

8K bez tajemnic

Publikacje

Square Enix prezentuje intro remake’u Final Fantasy VII

Newsy

Atari buduje hotele dla graczy

Newsy

Premiera Cyberpunka 2077 przeniesiona na wrzesień

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!