Połącz się z nami

Technologie

CD Projekt Red prezentuje gameplay Cyberpunk 2077

Więcej świata, więcej stylów gry, więcej Keanu Reevesa.

Opublikowane

dnia

Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów wśród graczy na całym świecie. Już pierwszy film z rozgrywki wzbudził spore emocje, dlatego CD Projekt Red przygotował kolejne wideo, które pokazuje różnorodność możliwych stylów gry i mających wpływ na fabułę wyborów.

W czternastominutowym nagraniu deweloperzy zaprosili graczy na wyprawę do opanowanej przez gangi dzielnicy Pacifica. Film prezentuje dwa zupełnie odmienne style gry podczas wykonywania tej samej misji. Podczas jednego z nich towarzyszyliśmy bohaterce preferującej rozwiązania siłowe, która potrafiła wyrywać karabiny maszynowe ze stanowisk i za ich pomocą likwidować wrogie gangi. W drugim podejściu obserwowaliśmy poczynania postaci nastawionej na netrunning i cichą eliminację wrogów, zdalnie hakującej systemy bezpieczeństwa i przejmującej kontrole nad elementami otoczenia.

Twórcy podkreślają, że w Cyberpunk 2077 nie będzie ściśle ustalonego systemu klas postaci, a gracze będą mogli tworzyć własne specjalizacje dopasowane do swojego stylu gry. W krótkim gameplayu pojawił się także grany przez Keanu Reevesa Johnny Silverhand, który będzie towarzyszył nam przez prawie całą linię fabularną. W zgodzie z typowo „erpegową” możliwością wyboru, stanie się on naszym największym sojusznikiem lub wrogiem.

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Gra będzie dostępna na pecetach, PS4 i XONE.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Projekt xCloud z oficjalną premierą nawet w przyszłym roku

Rywal Google Stadia już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu.

Opublikowane

dnia

Projekt xCloud – system strumieniowania gier w chmurze na konsole Xbox One – znajduje się w fazie testów już od miesięcy, ale póki co pozostaje w fazie bety. Podczas konferencji X019 Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że usługa może ruszyć już w 2020 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera nowej Motoroli Razr

Składany wyświetlacz i klasyczny design z klapką.

Opublikowane

dnia

Motorola Razr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych telefonów komórkowych w historii. O jego odświeżonej wersji wiemy już od wielu miesięcy, ale dopiero teraz Motorola (a właściwie Lenovo) pokazała nowego Razr oficjalnie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple MacBook Pro 16 oficjalnie

Największy ekran, pojemniejsza bateria, wyższa cena.

Opublikowane

dnia

Już od kilku dni w świecie technologii pojawiały się głosy, że firma z Cupertino planuje uraczyć nas 16-calową wersją MacBooka Pro jeszcze w tym tygodniu. Teraz okazuje się, że oprócz większego wyświetlacza możemy liczyć na kilka innych nowości.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Facebook uruchamia własny system płatności

Pozwala na przesyłanie pieniędzy wewnątrz aplikacji.

Opublikowane

dnia

Zakupy w Marketplace, urodzinowe akcje charytatywne – Facebook ma sporo zakątków, w których można wydać pieniądze. W przyszłości będzie można zapłacić nie tylko kartą lub przelewem, ale również za pośrednictwem usługi Facebook Pay, która automatycznie obsłuży nasze transakcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne