Połącz się z nami

Newsy

Bang & Olufsen prezentuje soundbar Beosound Stage

To pierwszy tego typu sprzęt w portfolio marki.

Targi IFA 2019 już lada chwila, ale niektórzy producenci nie chcą czekać z premierą swojego nowego sprzętu. Oto pierwszy soundbar od B&O, Beosound Stage, płaskie dzieło sztuki o mocy 550 W.

Zamiast na berlińskich targach, Beosound Stage został zaprezentowany na weneckim Biennale, jednym z najważniejszych spotkań miłośników sztuki nowoczesnej. Nowy soundbar idealnie wpasowuje się w charakter imprezy. To płaska, geometryczna konstrukcja, w zależności od wersji ozdobiona aluminium, brązem lub drewnem dębowym; w górną krawędź urządzenia zostały wkomponowane przyciski sterowania. Przy tym projekcie B&O współpracował z duńską agencją designu NORM Architects.

Soundbar otrzymał 11 przetworników, spośród których każdy połączony jest z 50-watowym wzmacniaczem. Znalazły się wśród nich cztery 4-calowe woofery z technologią redukcji zniekształceń, cztery 1,5-calowe przetworniki średniozakresowe i trzy ¾-calowe kopułkowe tweetery. Pod względem łączności do dyspozycji dostajemy Bluetooth, Wi-Fi, HDMI eARC, RCA, łącze ethernetowe i gniazdo 3,5 mm. Sprzęt otrzymał wsparcie dla Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Apple AirPlay 2 i Chromecasta.

Beosound Stage trafi do sklepów w listopadzie 2019 roku. Nie znamy jego dokładnych cen w polskiej dystrybucji, ale sądząc po cenach w USA, Wielkiej Brytanii i Australii należy spodziewać się kosztu ok. 6 500 PLN za wersję aluminiową i brązową oraz 9 000 PLN za edycję wykończoną drewnem.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Denon prezentuje amplitunery zgodne z 8K

Newsy

TEST: JBL Bar 9.1 True Wireless

Testy

TEST: Audio Pro Drumfire

Testy

TEST: Tivoli Audio Music System Home

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!