Połącz się z nami

Technologie

Apple Card – karta kredytowa od Apple już w sierpniu

Początkowo tylko dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych.

Opublikowane

dnia

Apple Pay to przydatna usługa, z której korzysta coraz więcej posiadaczy iPhone’ów. Ich użytkownicy z USA już niedługo będą mogli jeszcze mocniej zintegrować swoje finanse z systemem Apple za pomocą specjalnej karty kredytowej.

Tytanowa karta została stworzona we współpracy z bankiem Goldman Sachs i operatorem Mastercard. Pełni ona pomocniczą rolę: najważniejsza jest cyfrowa karta kredytowa obsługiwana z poziomu aplikacji Wallet. Usługa płatnicza Apple będzie wyróżniała się nietypowym cash-backiem Daily Cash, który będzie przelewany na konto użytkownika codziennie. W ramach Daily Cash można uzyskać 1% zwrotu wartości transakcji za wykorzystanie tytanowej karty Apple Card, 2% przy zapłacie za pomocą cyfrowej karty i Apple Pay oraz 3% gdy transakcja przeprowadzana jest w App Store, Apple Store czy innych usługach firmy z Cupertino.

Apple Card rozpocznie funkcjonowanie w sierpniu tego roku, początkowo jedynie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Aby zarejestrować się w usłudze konieczne będzie wypełnienie stosownego formularza w aplikacji Wallet. Apple zapowiada, że korzystanie z konta nie będzie wiązało się ani z rocznymi opłatami za prowadzenie rachunku ani karami za zaleganie z opłatą czy przekroczenie limitu. Dodatkowo firma podkreśla, że dane użytkowników nie będą udostępniane osobom trzecim w celach marketingowych; w pełni prywatne ma być również prowadzenie dziennika wydatków w aplikacji Wallet.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Asystent Google na smartfonach z trybem tłumacza

Wśród obsługiwanych języków znajduje się także polski.

Opublikowane

dnia

Tłumacz Google, chociaż wciąż zdarzają mu się wpadki, stał się nieodłącznym towarzyszem wielu podróży. Tym razem z jego dobrodziejstw będziemy mogli łatwiej skorzystać na urządzeniach mobilnych, a to dzięki integracji usługi z Asystentem Google.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna prezentacja Xbox Series X

Konsola trafi do sprzedaży w ostatnim kwartale 2020 roku.

Opublikowane

dnia

A jednak nie Project Scarlett – następna generacja konsoli od Microsoftu będzie nosiła oficjalną nazwę Xbox Series X. Podczas ceremonii wręczenia nagród The Game Awards 2019 po raz pierwszy zobaczyliśmy nowy sprzęt w akcji.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple Mac Pro dostępny już w sprzedaży

W maksymalnej konfiguracji kosztuje tyle, co porządnie wyposażone auto.

Opublikowane

dnia

Gdy Apple po raz pierwszy pokazało nowego Maka Pro, sprzęt wzbudził sporo kontrowersji, począwszy od designu nazywanego „tarką do warzyw”, a skończywszy na fakcie, że jego ekran miał być sprzedawany bez podstawki (trzeba za nią dodatkowo zapłacić). Apple niekoniecznie przejęło się krytyką, a Mac Pro jest już dostępny w sklepie Apple.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Promocja White Christmas w sklepie Denon Store

Specjalna oferta na produkty audio (i nie tylko) w białym kolorze.

Opublikowane

dnia

Święta już tuż-tuż, a wielu z nas wciąż nie kupiło prezentów dla najbliższych. Z pomocą przychodzi nam sklep Denon Store, który właśnie rozpoczął specjalną promocję White Christmas. Znajdziemy w niej mnóstwo high-endowych produktów w atrakcyjnych cenach.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Otwarta beta GOG GALAXY 2.0 już dostępna

Sprawdź, jakie możliwości daje ci GOG GALAXY 2.0!

Opublikowane

dnia

GOG GALAXY 2.0, aplikacja, dzięki której połączysz wszystkie swoje gry i znajomych w jednym miejscu, jest już dostępna w otwartej becie. Wejdź na www.gogalaxy.com i dołącz do innych graczy. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne