Połącz się z nami

Publikacje

10 powodów, by kupić… Creative Sound BlasterX H6

Nowa jakość dźwięku dla twoich gier.

Opublikowane

dnia

Czy warto kupić dedykowany headset gamingowy? Fani rozgrywek online na pewno odpowiedzą na to pytanie twierdząco, ale nawet miłośnicy samotnej gry docenią możliwości Creative SoundBlasterX H6 w dziesięciu (a nawet więcej) aspektach.

01 WEWNĄTRZ AKCJI

Zastosowana w SoundBlasterX H6 technologia surround daje przekonujące wrażenie kierunku porównywalne z zestawem kina domowego 7.1. Dzięki niemu efekty dźwiękowe są zlokalizowane w przestrzeni, co przekłada się na większy realizm rozgrywki.

02 NA SŁUCH

Do wzmacniania kierunkowych odgłosów służy tryb Scout. Pozwala on na wyodrębnienie istotnych wskazówek dźwiękowych (na przykład kroków przeciwnika za plecami gracza) z tła, dzięki czemu możemy szybciej zareagować na potencjalne niebezpieczeństwo i wyjść zwycięsko z potyczki.

03 POTĘGA BRZMIENIA

Za reprodukcję dźwięku odpowiedzialne są perfekcyjnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe. Ich brzmienie jest zoptymalizowane w taki sposób, by było mocne i kolorowe, a jednocześnie wystarczająco subtelne do usłyszenia nawet najcichszych odgłosów.

04 TWÓJ OSOBISTY DJ

SoundBlasterX H6 współpracują z oprogramowaniem SoundBlaster Connect. Umożliwia ono skorzystanie z trzech profesjonalnych filtrów cyfrowych – Surround, Crystalizer i Bass. Ustawienia można również personalizować za pomocą bogatego w ustawienia equalizera.

05 PEŁNYM GŁOSEM

Odczepiany mikrofon ClearComms wyposażony jest w system redukcji zakłóceń, który odsiewa dźwięki tła i przekazuje tylko to, co ważne, czyli nasz głos. System monitoringu pozwala sprawdzić, jak brzmimy. Można go w dowolnym momencie wyłączyć.

06 JESTEŚMY W KONTAKCIE

Tryb przepuszczania odgłosów z zewnątrz Ambient Monitoring pozwala na podsłuchiwanie otoczenia bez zdejmowania słuchawek z uszu. Spokojnie, żadne niepożądane dźwięki nie zostaną przesłane na czat głosowy twojej drużyny.

07 TEST KOMPATYBILNOŚCI

W zestawie z SoundBlasterX H6 dostaniemy dwa kable – jeden zakończony wejściem 3,5 mm, a drugi wtykiem USB-C. Dzięki temu zestaw podłączymy do desktopów, laptopów, PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch, a także smartfonów i konsoli przenośnych.

08 PEŁEN KOMFORT

Zestaw jest lekki, ale stabilny – niska siła nacisku na głowę (mniej niż 600 g) zapewnia komfortowe słuchanie przez wiele godzin. Miękkie poduszki z oddychającej tkaniny umożliwiają wentylację uszu i zapobiegają przegrzaniu.

09 GAMINGOWY RODOWÓD

SoundBlasterX H6 ozdobione są pierścieniami z podświetleniem Aurora Reactive RGB. Do wyboru mamy 16 milionów barw i kilka efektów specjalnych – pulsowanie, gradientowe zmiany kolorów lub zwyczajne, jednostajne podświetlenie.

10 GRA BEZ PRZERWY

Wszystkie przyciski służące do obsługi zestawu znajdują się na lewej słuchawce. To ukłon w stronę „PC master race” – aby wyregulować poziom głośności i zmienić filtr cyfrowy, gracze nie muszą zdejmować prawej dłoni z myszki.

380 PLN, www.pl.creative.com

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

LEGO po jasnej stronie mocy

Wywiad z Jensem Kronvoldem Frederiksenem.

Opublikowane

dnia

przez

Już od 20 lat Jens Kronvold Frederiksen jest głównym Mistrzem Jedi pracującym dla LEGO Star Wars. Jako dyrektor kreatywny odpowiada on za przekształcenie ciekawych koncepcji w rozbudzające pasję i kreatywność projekty. Wystarczy chwilę z nim porozmawiać, aby przekonać się, jak bardzo uwielbia on swoją pracę. Opowiada o niej z czułością i zaangażowaniem, co nie powinno dziwić – w końcu poświęcił jej spory kawałek swojego życia. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Streaming Wars

Czy efektem streamingowych wojen będzie kompletna dewaluacja muzyki i wzrost skali filmowego piractwa?

Opublikowane

dnia

Wswoich założeniach legalny streaming był rzeczą wspaniałą. Spójrzmy tylko na sytuację związaną z muzyką. Przez długie lata borykaliśmy się z problemem udostępniania przez prywatnych użytkowników dyskografii wszelkich artystów na YouTubie – nie tylko bez wiedzy, a co za tym idzie zgody twórców, ale także jakiegokolwiek wynagrodzenia. I oto w końcu płacąc jakieś 30 PLN miesięcznie, mieliśmy przyczyniać się do tego, że wszystko będzie dobrze… Tylko że… no właśnie nie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne