Połącz się z nami

Newsy

Znamy datę premiery Tesli Model Y

SUV zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu.

Opublikowane

dnia

To będzie produktywny miesiąc dla Tesli. Firma nie tylko udostępniła klientom najtańszą wersję Modelu 3, ale także potwierdziła, że już wkrótce do jej oferty dołączy kolejny elektryczny SUV – Model Y.

Tweet Elona Muska na temat premiery nowej Tesli jest prosty i konkretny – auto zostanie oficjalnie zaprezentowane na targach LA Design Studio 14 marca. O nowym samochodzie wiadomo dosyć niewiele. Jako auto typu SUV-crossover ma ono być o 10% większe od Modelu 3 i mniej więcej o tyle samo droższe, jednocześnie mając odrobinę krótszy zasięg. Większość części wykorzystanych do jego budowy będzie zresztą żywcem przeniesione z najtańszego samochodu Tesli. Model Y będzie najmniejszym SUV-em w ofercie producenta i nie będzie miał charakterystycznych, otwieranych do góry drzwi znanych z większego Modelu X.

Więcej informacji na temat specyfikacji technicznej, ceny i dostępności samochodu zostanie podane podczas premiery. To nie jedyny nowy model Tesli, który ma pojawić się w sprzedaży w tym roku – Elon Musk zapowiada, że już wkrótce zaprezentuje elektryczny samochód typu pickup. W tym tygodniu uruchomione zostaną także unowocześnione stacje ładowania Supercharger v3.0, które będą mogły ładować auta z mocą 350 kW.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google prezentuje nową edycję Google Glass

Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników biznesowych.

Opublikowane

dnia

Google Glass zapisało się w historii jako jedno z pierwszych urządzeń AR, ale daleko mu było do ideału. Mimo niezliczonej ilości memów, które powstały na temat okularów, marka Glass jest ciągle aktywna. Właśnie ukazała się ich najnowsza wersja.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Car Thing – pierwszy sprzęt od Spotify

Sprawdzi, jak słuchamy muzyki w samochodach.

Opublikowane

dnia

Wielu producentów oprogramowania próbuje swoich sił także w tworzeniu sprzętu. Spotify właśnie rozpoczęło testy swojego pierwszego gadżetu – samochodowego odtwarzacza Car Thing. Najprawdopodobniej nie będzie on jednak dostępny w sprzedaży…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google zawiesza współpracę z Huawei

Czy telefony producenta stracą dostęp do aktualizacji?

Opublikowane

dnia

Nie trzeba było długo czekać na reakcje technologicznego świata po ogłoszeniu rozporządzenia o obostrzającego prowadzenie transakcji biznesowych pomiędzy amerykańskimi i chińskimi firmami telekomunikacyjnymi. Google oficjalnie potwierdziło zawieszenie współpracy z Huawei.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Karta microSD 1 TB SanDisk już w sprzedaży

Trzeba jednak długo poczekać na realizację zamówienia.

Opublikowane

dnia

Ta karta od SanDiska to sposób na ostateczne rozwiązanie problemów z miejscem na telefonie. Za 1 TB pojemności przyjdzie nam jednak dość sporo zapłacić.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne