Połącz się z nami

Testy

TEST: Sonoro Easy

Bezprzewodowy system audio z wbudowanym tunerem radiowym.

Ilu miłośników technologii, tyle definicji minimalizmu. Sonoro Easy to jeden z tych gadżetów, które pod kilkoma względami są doskonale minimalistyczne, a pod wieloma innymi – wręcz przeciwnie.

Estetyczny, prosty design systemu audio nie zdradza jego potężnych możliwości. Z przodu znajduje się maskownica, skrywająca serce urządzenia, 76-milimetrowy głośnik. Nad nią widnieje prosty, czytelny wyświetlacz, pokrętło do ustawiania głośności i podstawowe przyciski sterowania; kolejne znajdziemy na górnej ściance. Drewniana obudowa o zaokrąglonych krawędziach jest wodoszczelna, dzięki czemu z Easy możemy korzystać w plenerze.

Propozycja Sonoro wygląda jak radiobudzik i rzeczywiście może pełnić taką rolę (ma zarówno tuner analogowy FM, jak i cyfrowy DAB+), ale to nie koniec jej możliwości. Dzięki modułowi Bluetooth oraz złączom AUX i USB podłączysz do niej smartfona lub odtwarzacz plików muzycznych; port USB pozwala dodatkowo doładować urządzenie.

Easy gra głośno, czysto i barwnie, a dźwięk bez problemu wypełnia pomieszczenie. Bluetooth działa stabilnie, a tuner radiowy bez problemu „łapie” stacje. Szkoda, że producent nie przewidział połączenia Wi-fi i natywnej obsługi serwisów streamingowych, ale to jedyny minus, jaki znaleźliśmy.

Wbudowana lampka LED, za pomocą której można oświetlić sobie drogę w ciemności, czyni z Sonoro Easy idealny sprzęt do sypialni – zaproś go w swoje progi.

Cena 1 000 PLN

Werdykt

79

NASZYM ZDANIEM…

Sonoro Easy to wszechstronny minisystem audio do domu i w podróż.

Plusy

Solidne, estetyczne wykonanie. Bardzo dobra jakość dźwięku.

Minusy

Brak modułu Wi-fi i obsługi serwisów streamingowych.

Nie przegap:

TEST: Pocketalk

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Testy

TEST: Oppo Find X2 Pro

Testy

TEST: Nanoleaf Shapes Hexagons

Testy

TEST: Samsung Q90T

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!