Połącz się z nami

Newsy

Samsung i Spotify ogłaszają współpracę

Spotify preinstalowane na każdym telefonie Galaxy S10.

Opublikowane

dnia

Partnerstwa pomiędzy producentami sprzętu i oprogramowania to bardzo ważny element w promocji obydwu. Nic dziwnego, że Samsung zdecydował się na rozszerzenie współpracy z popularnym serwisem streamingowym Spotify i dystrybucję ich aplikacji na swoich urządzeniach.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez przedstawicieli Spotify, ich aplikacja trafi na miliony nowych urządzeń Samsunga na całym świecie. Wśród modeli, które zostaną objęte promocją, znajdą się nowe flagowce z serii Galaxy S10, składany smartfon Galaxy Fold i niektóre urządzenia z serii Galaxy A, czyli ze średniej-wyższej półki. Ponadto nowi użytkownicy otrzymają sześciomiesięczny bezpłatny dostęp do Spotify Premium, o ile mieszkają w Stanach Zjednoczonych i nigdy nie korzystali z płatnej wersji serwisu, nawet w ramach miesięcznego okresu próbnego – konsumenci z innych regionów i stali klienci zostali tutaj nieco poszkodowani. Oczywiście z punktu widzenia Spotify to i tak korzystny układ, ponieważ pozwoli serwisowi zdobyć i ugruntować przewagę nad niezwykle popularnym w USA Apple Music.

To nie pierwszy raz, gdy Samsung i Spotify łączą siły. W zeszłym roku producent telefonów zapowiedział, że Spotify trafi na telewizory Samsung Smart TV, a także stanie się głównym źródłem muzyki obsługiwanym przez Bixby’ego – gdy poprosimy wirtualnego asystenta o odtworzenie danego utworu, połączy się on z bazą serwisu. Spotify ma także trafić na nadchodzący inteligentny głośnik Galaxy Home. Z drugiej strony trochę szkoda, że na naszym rynku otrzymamy z telefonami Galaxy jedynie aplikację, z której i tak wielu z nas korzysta na co dzień…

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google prezentuje nową edycję Google Glass

Sprzęt przeznaczony jest dla użytkowników biznesowych.

Opublikowane

dnia

Google Glass zapisało się w historii jako jedno z pierwszych urządzeń AR, ale daleko mu było do ideału. Mimo niezliczonej ilości memów, które powstały na temat okularów, marka Glass jest ciągle aktywna. Właśnie ukazała się ich najnowsza wersja.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Car Thing – pierwszy sprzęt od Spotify

Sprawdzi, jak słuchamy muzyki w samochodach.

Opublikowane

dnia

Wielu producentów oprogramowania próbuje swoich sił także w tworzeniu sprzętu. Spotify właśnie rozpoczęło testy swojego pierwszego gadżetu – samochodowego odtwarzacza Car Thing. Najprawdopodobniej nie będzie on jednak dostępny w sprzedaży…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google zawiesza współpracę z Huawei

Czy telefony producenta stracą dostęp do aktualizacji?

Opublikowane

dnia

Nie trzeba było długo czekać na reakcje technologicznego świata po ogłoszeniu rozporządzenia o obostrzającego prowadzenie transakcji biznesowych pomiędzy amerykańskimi i chińskimi firmami telekomunikacyjnymi. Google oficjalnie potwierdziło zawieszenie współpracy z Huawei.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Karta microSD 1 TB SanDisk już w sprzedaży

Trzeba jednak długo poczekać na realizację zamówienia.

Opublikowane

dnia

Ta karta od SanDiska to sposób na ostateczne rozwiązanie problemów z miejscem na telefonie. Za 1 TB pojemności przyjdzie nam jednak dość sporo zapłacić.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne