Połącz się z nami

Newsy

Samsung i Spotify ogłaszają współpracę

Spotify preinstalowane na każdym telefonie Galaxy S10.

Opublikowane

dnia

Partnerstwa pomiędzy producentami sprzętu i oprogramowania to bardzo ważny element w promocji obydwu. Nic dziwnego, że Samsung zdecydował się na rozszerzenie współpracy z popularnym serwisem streamingowym Spotify i dystrybucję ich aplikacji na swoich urządzeniach.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez przedstawicieli Spotify, ich aplikacja trafi na miliony nowych urządzeń Samsunga na całym świecie. Wśród modeli, które zostaną objęte promocją, znajdą się nowe flagowce z serii Galaxy S10, składany smartfon Galaxy Fold i niektóre urządzenia z serii Galaxy A, czyli ze średniej-wyższej półki. Ponadto nowi użytkownicy otrzymają sześciomiesięczny bezpłatny dostęp do Spotify Premium, o ile mieszkają w Stanach Zjednoczonych i nigdy nie korzystali z płatnej wersji serwisu, nawet w ramach miesięcznego okresu próbnego – konsumenci z innych regionów i stali klienci zostali tutaj nieco poszkodowani. Oczywiście z punktu widzenia Spotify to i tak korzystny układ, ponieważ pozwoli serwisowi zdobyć i ugruntować przewagę nad niezwykle popularnym w USA Apple Music.

To nie pierwszy raz, gdy Samsung i Spotify łączą siły. W zeszłym roku producent telefonów zapowiedział, że Spotify trafi na telewizory Samsung Smart TV, a także stanie się głównym źródłem muzyki obsługiwanym przez Bixby’ego – gdy poprosimy wirtualnego asystenta o odtworzenie danego utworu, połączy się on z bazą serwisu. Spotify ma także trafić na nadchodzący inteligentny głośnik Galaxy Home. Z drugiej strony trochę szkoda, że na naszym rynku otrzymamy z telefonami Galaxy jedynie aplikację, z której i tak wielu z nas korzysta na co dzień…

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Odtwarzacz multimedialny VLC z poważną luką bezpieczeństwa

Opublikowane

dnia

Odtwarzacz VLC Media Player to jeden z najpopularniejszych programów tego typu od wielu lat. Okazuje się jednak, że miliony jego użytkowników są obecnie narażone na atak z zewnątrz przez lukę, która znajduje się w ostatniej wersji oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Archer MR600 – pierwszy stacjonarny router 4G+ od TP-Link

Opublikowane

dnia

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników internetu mobilnego, TP-Link rozszerzył swoje portfolio urządzeń LTE i wprowadził na rynek stacjonarny router 4G+, Archer MR600. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Galaxy Tab S6 – przecieki na temat nowego tabletu Samsunga

Opublikowane

dnia

7 sierpnia Samsung pokaże swój nowy smartfon, czy raczej phablet, Galaxy Note 10, oraz zegarek Galaxy Watch Active 2. Wspominaliśmy, że w okolicach tego terminu powinniśmy także spodziewać się, że Galaxy Fold w końcu ujrzy światło dzienne. Teraz wiemy, że koreańska firma planuje coś jeszcze – istnieje duża szansa, że na sierpniowym evencie zobaczymy nowy tablet Samsunga – Galaxy Tab S6.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Wiedźmin Netfliksa z teaserem!

Opublikowane

dnia

Podczas festiwalu San Diego Comic Con 2019 gwiazda serialu Henry Cavill pokazał fanom zgromadzonym w Hali H pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy Fold – drugie podejście po falstarcie

Opublikowane

dnia

To jeszcze nie oficjalna informacja, ale źródło jest całkiem poważne: Narodowy Uniwersytet Seulski i KAIST, jak również „ktoś bliski sprawie”, informują, że Samsung Galaxy Fold po licznych perturbacjach trafi na rynek w okolicach prezentacji modelu Galaxy Note 10, która będzie miała miejsce już 7 sierpnia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne