Połącz się z nami

Newsy

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

Aktualizacja dotyczy zegarków Samsung Galaxy Watch, Gear Sport i Gear S3. Otrzymają one znany z nowego smartwatcha Samsunga interfejs wzorowany na One UI, który możemy także zobaczyć na tegorocznych smartfonach Galaxy. Dzięki temu przeglądanie i uruchamianie aplikacji ma być szybsze i sprawniejsze. Dotknięcie ekranu będzie wybudzało urządzenie z uśpienia.

Usprawnione zostanie monitorowanie ćwiczeń, przede wszystkim treningów pływackich prowadzonych na naturalnych kąpieliskach. Zegarki otrzymają ponadto ulepszony system oceny jakości snu – zgromadzone dane będą porównywane z danymi statystycznymi dla danej grupy wiekowej. Dodana zostanie również funkcja informowania o niebezpiecznie przyspieszonej pracy serca.

Samsung obiecuje, że aktualizacja wydłuży żywotność baterii na jednym ładowaniu. Zegarki zaczną automatycznie zamykać nieużywane aplikacje w tle, a jasność i wygaszanie ekranu będzie ustawiane ręcznie. Na dodatek do dyspozycji użytkowników oddane zostaną nowe wzory cyferblatów, które do tej pory były dostępne jedynie w modelu Galaxy Watch Active.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Zegarki sportowe

Testy

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

Telewizory QLED 2020 debiutują w Polsce

Newsy

TEST: Samsung Q950T

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!