Połącz się z nami

Newsy

Wyciekły informacje na temat Samsung Galaxy S20

Pozostał miesiąc do premiery nowego flagowca.

Opublikowane

dnia

W obecnych czasach wszyscy producenci sprzętu elektronicznego muszą liczyć się z przeciekami. W przypadku nowego Samsunga Galaxy S20 nie pomogła nawet naklejka głosząca „nie robić zdjęć” i „nie udostępniać w internecie” – pierwsze fotki nowego smartfona pojawiły się wczoraj w sieci. 

Uchwycony na zdjęciach pokazowy egzemplarz telefonu wskazuje, że w najnowszej generacji Samsung przeskoczy o kilka liczb do przodu: jedno ze zdjęć dumnie prezentuje ekran ładowania z napisem „Galaxy S20”. Potwierdza on również, że urządzenie będzie najprawdopodobniej dostępne w dwóch wersjach, 4G i 5G. Ekran smartfona jest bardziej płaski niż w poprzednich modelach z serii, a w jego środkowej górnej części umieszczone zostało okrągłe wycięcie na pojedynczy aparat cyfrowy.

Nieco więcej obiektywów dostaniemy do dyspozycji z tyłu, tam znalazł się bowiem rozbudowany układ aparatu głównego składający się z czterech kamerek, lampy błyskowej i czujnika głębi. Nie wiadomo, jakie dokładnie matryce zostaną w nim zastosowane – być może będzie to nawet 108-megapikselowe oczko, które Samsung opracował w zeszłym roku wraz z Xiaomi. Według niektórych przecieków w Galaxy S20 znajdzie się zyskujący ostatnio popularność obiektyw makro.

Jak będzie wyglądała tegoroczna generacja Galaxy S? Najprawdopodobniej poza modelem S20 i S20+ znajdzie się w niej także trzeci, najmocniejszy sprzęt, obecnie określany mianem „Galaxy S20 Ultra”. Poza tym na konferencji Unpacked (w tym roku zaplanowanej na 11 lutego) zostanie pokazany także inny telefon, drugi w ofercie Samsunga model ze składanym ekranem. W przeciwieństwie do Galaxy Fold będzie to nowoczesna interpretacja telefonu z klapką i potencjalny konkurent dla odświeżonej Motoroli Razr. Robocza nazwa tego urządzenia to Galaxy Bloom, jednak część przecieków wskazuje, że ostatecznie trafi on do sprzedaży jako Galaxy Z Flip.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Netflix wyprodukuje film anime w uniwersum Wiedźmina

Za oprawę audiowizualną odpowiedzialni będą twórcy Legendy Korry.

Opublikowane

dnia

Wiedźmin okazał się przełomową produkcją dla Netflixa – to najpopularniejsza produkcja w historii serwisu streamingowego, która przyciągnęła przed ekrany miliony widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że powstają kolejne plany ekspansji tego uniwersum.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Premiera Motoroli Razr już w lutym

W Polsce trafi do oferty jednego operatora.

Opublikowane

dnia

Żadna inna premiera nie wzbudza takiego uczucia nostalgii, jak ta. Po miesiecznym opóźnieniu w nasze ręce trafi wyczekiwana Motorola Razr – nowoczesna wariacja na temat telefonu z klapką.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna z LEGO wkrótce dostępna w zestawie

Ponad 850 klocków, ruchome elementy i figurki astronautów.

Opublikowane

dnia

Lego znane jest z tworzenia klockowych konstrukcji, które swoją dokładnością przewyższają niejeden hobbystyczny model. Tym razem do portfolio firmy dołączył monumentalny zestaw przedstawiający Międzynarodową Stację Kosmiczną.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Disney+ trafi do Europy już w marcu

Wśród zapowiedzianych państw niestety nie ma Polski.

Opublikowane

dnia

Serwis streamingowy Disneya był do tej pory dostępny jedynie w czterech krajach świata. Pod koniec marca do usługi dołączy wiele państw europejskich, a lista ta rozszerzy się dodatkowo latem. Data polskiej premiery usługi jest na razie niepotwierdzona.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne