Połącz się z nami

Newsy

Rozpoczynają się targi IFA 2019

Najnowsze smartfony, laptopy, gadżety audio i wiele innych ciekawostek.

Kolejny rok, kolejna edycja targów IFA w Berlinie. Ich historia sięga 1924 roku i przewija się w niej wiele przełomowych odkryć, w tym pierwszy system telewizyjny, magnetofon czy osobisty odtwarzacz kaset. Czy te zaprezentowane w tym roku mają szansę na dołączenie do tego panteonu?

Oficjalne otwarcie IFA 2019 zapowiedziane jest na 6 września, ale pierwsi wystawcy prezentują swoje nowości już od wczoraj – jutro będą mogli zobaczyć je pierwsi odwiedzający. Wśród producentów, którzy zapowiedzieli swoje konferencje prasowe, znaleźli się Samsung, Asus, HMD, Acer i wiele innych.

Jakich gadżetów możemy się po nich spodziewać? Na pewno telefonów z kategorii „do zadań specjalnych” – składanych, wyposażonych w modemy 5G, gamingowych. IFA to także dobra okazja do zaprezentowania najciekawszych nowości z kategorii laptopów; w tym roku na pewno zobaczymy urządzenia z kartami graficznymi zdolnymi do ray-tracingu. Poza tym w Berlinie na pewno pojawią się inteligentne gadżety do domu wyposażone w obsługę wirtualnych asystentów oraz sprzęty z kategorii „ciekawe, ale niepraktyczne”, na przykład zaawansowane stanowiska do grania. Już nie możemy się doczekać poznania wszystkich tych nowości!

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Targi CES 2021 odbędą się, ale w nieco innym kształcie

Newsy

Targi IFA we wrześniu potwierdzone

Newsy

Targi GDC 2020 przesunięte na lato

Newsy

Targi MWC 2020 oficjalnie odwołane

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!