Połącz się z nami

Technologie

Przyszłość Galaxy Fold nadal niepewna

Wpadka związana z Foldem była „kompromitująca”.

Opublikowane

dnia

CEO działu technologicznego firmy Samsung, DJ Koh, skomentował publicznie sytuację jaka miała miejsce przed premierą składanego smartfona Galaxy Fold. W jego odczuciu konieczność przełożenia premiery i usterki jednostek recenzenckich były „kompromitujące” i wyniknęły z pośpiechu.

DJ Koh w wypowiedzi na mediów przyznał, że problemy Galaxy Fold były „kompromitujące” dla firmy Samsung. W jego odczuciu do tej sytuacji przyczynił się pośpiech. Fold miał trafić na rynek zanim został w pełni dopracowany. CEO działu technologicznego nie wdawał się tym samym w szczegóły tego co mogło zostać zrobione lepiej i jakie elementy wymagają poprawy. Z jego oszczędnej w słowa wypowiedzi wynika jedynie, iż Samsung chciał za wszelką cenę być pierwszą firmą, która spopularyzuje zupełnie nowy rodzaj smartfona. Koh nie wspomniał również kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Galaxy Fold w tej lub innej odsłonie. Wspomniał jedynie, iże przed premierą rozesłano 2000 jednostek do różnych recenzentów i na ich podstawie stwierdzono, co było przyczyną wszystkich wynikłych usterek.

Oryginalnie Galaxy Fold miał mieć swoją premierę pod koniec kwietnia tego roku. Każdy fan nowych technologii, który chciał się przekonać jak smakuje przyszłość miał za niego zapłacić zatrważające 1980 USD.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Galaxy Tab S6 – przecieki na temat nowego tabletu Samsunga

Opublikowane

dnia

7 sierpnia Samsung pokaże swój nowy smartfon, czy raczej phablet, Galaxy Note 10, oraz zegarek Galaxy Watch Active 2. Wspominaliśmy, że w okolicach tego terminu powinniśmy także spodziewać się, że Galaxy Fold w końcu ujrzy światło dzienne. Teraz wiemy, że koreańska firma planuje coś jeszcze – istnieje duża szansa, że na sierpniowym evencie zobaczymy nowy tablet Samsunga – Galaxy Tab S6.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy Fold – drugie podejście po falstarcie

Opublikowane

dnia

To jeszcze nie oficjalna informacja, ale źródło jest całkiem poważne: Narodowy Uniwersytet Seulski i KAIST, jak również „ktoś bliski sprawie”, informują, że Samsung Galaxy Fold po licznych perturbacjach trafi na rynek w okolicach prezentacji modelu Galaxy Note 10, która będzie miała miejsce już 7 sierpnia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Creative Outlier Gold: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z oprogramowaniem Super X-Fi

Opublikowane

dnia

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek konkurencyjny cenowo, prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tym segmencie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera soundbara Samsung Harman Kardon Q80R

Opublikowane

dnia

Samsung wprowadził właśnie do sprzedaży soundbara Samsung Harman Kardon Q80R, który w założeniu ma być idealnym towarzyszem dla telewizora QLED Q80.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Thule Gauntlet – nowe, „pancerne” futerały i aktówki na Macbooki (i nie tylko)

Opublikowane

dnia

Na polski rynek trafiły właśnie nowe modele ochronnych futerałów i aktówek na komputery przenośne Apple z serii Thule Gauntlet: Thule Gauntlet MacBook Pro Attaché (dla komputerów 13” i 15”) oraz Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve (Macbook 12/13/15”). Nowości charakteryzują się stylowym, eleganckim wzornictwem, wysokim poziomem ochrony oraz tym, że pozwalają na korzystanie z komputerów bez konieczności wyjmowania ich z futerałów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne