Połącz się z nami

Technologie

Przyszłość Galaxy Fold nadal niepewna

Wpadka związana z Foldem była „kompromitująca”.

Opublikowane

dnia

CEO działu technologicznego firmy Samsung, DJ Koh, skomentował publicznie sytuację jaka miała miejsce przed premierą składanego smartfona Galaxy Fold. W jego odczuciu konieczność przełożenia premiery i usterki jednostek recenzenckich były „kompromitujące” i wyniknęły z pośpiechu.

DJ Koh w wypowiedzi na mediów przyznał, że problemy Galaxy Fold były „kompromitujące” dla firmy Samsung. W jego odczuciu do tej sytuacji przyczynił się pośpiech. Fold miał trafić na rynek zanim został w pełni dopracowany. CEO działu technologicznego nie wdawał się tym samym w szczegóły tego co mogło zostać zrobione lepiej i jakie elementy wymagają poprawy. Z jego oszczędnej w słowa wypowiedzi wynika jedynie, iż Samsung chciał za wszelką cenę być pierwszą firmą, która spopularyzuje zupełnie nowy rodzaj smartfona. Koh nie wspomniał również kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Galaxy Fold w tej lub innej odsłonie. Wspomniał jedynie, iże przed premierą rozesłano 2000 jednostek do różnych recenzentów i na ich podstawie stwierdzono, co było przyczyną wszystkich wynikłych usterek.

Oryginalnie Galaxy Fold miał mieć swoją premierę pod koniec kwietnia tego roku. Każdy fan nowych technologii, który chciał się przekonać jak smakuje przyszłość miał za niego zapłacić zatrważające 1980 USD.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook uruchamia własny system płatności

Pozwala na przesyłanie pieniędzy wewnątrz aplikacji.

Opublikowane

dnia

Zakupy w Marketplace, urodzinowe akcje charytatywne – Facebook ma sporo zakątków, w których można wydać pieniądze. W przyszłości będzie można zapłacić nie tylko kartą lub przelewem, ale również za pośrednictwem usługi Facebook Pay, która automatycznie obsłuży nasze transakcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Kolejna fabryka Tesli powstanie w Berlinie

Będzie produkowała baterie, napędy i niektóre modele.

Opublikowane

dnia

Po Stanach Zjednoczonych i Chinach przyszedł czas na Europę. Elon Musk oficjalnie potwierdził, że kolejna fabryka Tesli powstanie w Niemczech. Plany firmy zakładają, że produkcja ruszy już w 2021 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje ekspansję na rynku AR

W planach headset, okulary i nowe funkcje na iPadzie.

Opublikowane

dnia

O tym, że Apple z nadzieją patrzy w stronę rozwiązań AR, wiadomo nie od dziś. Póki co firma stara się zachować w sekrecie swoje plany związane z rzeczywistością rozszerzoną, ale najnowsze przecieki zdają się potwierdzać, że już wkrótce mocno zaznaczy ona swoją pozycję na tym rynku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Disney+

Serwis streamingowy dostępny dla subskrybentów w trzech krajach.

Opublikowane

dnia

To chyba najbardziej oczekiwana premiera wśród serwisów streamingowych – w końcu po raz pierwszy w jednym miejscu dostępne będą wszystkie produkcje z uniwersum Marvela, Gwiezdnych Wojen czy klasyczne, disneyowskie filmy. Czego jeszcze możemy spodziewać się po usłudze Disney+?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google otwiera projekt Google Cardboard

Teraz każdy może stworzyć aplikację VR.

Opublikowane

dnia

Ledwie miesiąc temu pożegnaliśmy Google Daydream, najambitniejszy projekt zakładający wprowadzenie wirtualnej rzeczywistości na smartfony. Na otarcie łez Google daje nam otwarty dostęp do kodu źródłowego i narzędzi służących do budowania apek na nieco bardziej, hmm, chałupniczy headset.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne