Połącz się z nami

Newsy

Przyszłość Galaxy Fold nadal niepewna

Wpadka związana z Foldem była „kompromitująca”.

Opublikowane

dnia

CEO działu technologicznego firmy Samsung, DJ Koh, skomentował publicznie sytuację jaka miała miejsce przed premierą składanego smartfona Galaxy Fold. W jego odczuciu konieczność przełożenia premiery i usterki jednostek recenzenckich były „kompromitujące” i wyniknęły z pośpiechu.

DJ Koh w wypowiedzi na mediów przyznał, że problemy Galaxy Fold były „kompromitujące” dla firmy Samsung. W jego odczuciu do tej sytuacji przyczynił się pośpiech. Fold miał trafić na rynek zanim został w pełni dopracowany. CEO działu technologicznego nie wdawał się tym samym w szczegóły tego co mogło zostać zrobione lepiej i jakie elementy wymagają poprawy. Z jego oszczędnej w słowa wypowiedzi wynika jedynie, iż Samsung chciał za wszelką cenę być pierwszą firmą, która spopularyzuje zupełnie nowy rodzaj smartfona. Koh nie wspomniał również kiedy i czy w ogóle zobaczymy jeszcze Galaxy Fold w tej lub innej odsłonie. Wspomniał jedynie, iże przed premierą rozesłano 2000 jednostek do różnych recenzentów i na ich podstawie stwierdzono, co było przyczyną wszystkich wynikłych usterek.

Oryginalnie Galaxy Fold miał mieć swoją premierę pod koniec kwietnia tego roku. Każdy fan nowych technologii, który chciał się przekonać jak smakuje przyszłość miał za niego zapłacić zatrważające 1980 USD.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Atari buduje hotele dla graczy

Mają oferować wysoki standard i przeżycia w VR/AR.

Opublikowane

dnia

Już niedługo do listy najciekawszych miejsc dla graczy dołączy osiem punktów na mapie Stanów Zjednoczonych – luksusowe hotele Atari, łączące gamingową tradycję z najnowszymi technologiami.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Antywirus Avast sprzedawał dane użytkowników

Na tyle szczegółowe, że mogą być wykorzystane do śledzenia ruchów w internecie.

Opublikowane

dnia

Charakterystyczna, bardzo głośna komenda „baza wirusów została zaktualizowana” swego czasu pojawiała się na wielu komputerach. Antywirus Avast przeżywał szczyt popularności jakieś 10 lat temu, ale niektórzy użytkownicy korzystają z niego do dziś. Być może powinni oni wybrać inny produkt…

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Motorola uczy, jak dbać o ekran Razr

Nie moczyć, nie zaklejać folią ochronną, nie przejmować się wybrzuszeniami.

Opublikowane

dnia

Jeszcze przed oficjalną premierą nostalgicznie składanego telefonu, Motorola postanowiła poinformować przyszłych użytkowników o tym, jak zapewnić smartfonowi długowieczność. Okazuje się, że to zadanie może być naprawdę skomplikowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Apple patentuje komputer wykonany z tafli szkła

Podzespoły ukryte w podstawie i możliwość zmiany nachylenia ekranu.

Opublikowane

dnia

Apple znane jest z tego, że lubi zabawę z designem – czasami z lepszymi rezultatami, czasami z gorszymi (ach, ten Mac Pro o wyglądzie tarki kuchennej). Tym razem wśród patentów złożonych przez producenta znalazł się iMac stworzony na bazie pojedynczej, zakrzywionej tafli szkła.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Allegro Gadane – serwis społecznościowy dla użytkowników portalu

Do dyskusji na temat kupna, sprzedaży i funkcjonowania serwisu.

Opublikowane

dnia

Popularna platforma sprzedażowa Allegro doczekała się właśnie… serwisu społecznościowego. Allegro Gadane to miejsce, gdzie każdy użytkownik może zadać pytanie na temat korzystania z serwisu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne