Połącz się z nami

Publikacje

Potrzebujesz dodatkowego internetu mobilnego? Sprawdź ofertę od nju mobile!

Nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki.

Klienci nju mobile, korzystający z mobilnego internetu, nie muszą martwić się limitem danych – w cenie 19 zł miesięcznie na start otrzymują dodatkowe 20 GB, a po pół roku – 40 GB! Oto szczegóły planu nju internet dodatkowy.

W dzisiejszych czasach szybki i nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki. Edytowanie dokumentów dostępnych on-line, ściąganie plików przechowywanych w chmurze czy korzystanie z serwisów streamingowych wiąże się z koniecznością pobierania coraz większych ilości danych. Z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowych GB transferu, nju mobile przygotowało specjalną ofertę – nju internet dodatkowy.

Więcej danych w nju mobile

Z oferty nju internet dodatkowy mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają numer na abonament w planie nju podstawowy. W ramach oferty nju internet dodatkowy do numeru głównego przypisywany jest drugi numer telefonu, przeznaczony do korzystania z internetu mobilnego. Wraz z nim użytkownik otrzymuje także dodatkowy pakiet 20 GB (w tym 1,23 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej). Pakiet ten co miesiąc dodawany jest do pakietu danych przysługujących użytkownikowi w ramach dotychczasowej oferty. W pierwszej kolejności wykorzystywany jest transfer dostępny w planie abonamentowym nju podstawowy, a następnie – 20 GB przyznane w ramach nju internet dodatkowy. Po wykorzystaniu obydwóch pakietów prędkość internetu w planie nju internet dodatkowy zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Za połączenia w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej wykonywane z numeru dodatkowego użytkownik płaci zgodnie z cennikiem nju na abonament – 19 gr za minutę połączenia, 9 gr za wiadomość SMS i 19 gr za wiadomość MMS. Opłata za te usługi dołączona zostaje do miesięcznego abonamentu za numer główny. Formularz zakupu on-line oraz szczegóły dotyczące zasad korzystania z planu nju internet dodatkowy dostępne są na stronie operatora: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/19.

Im dłużej, tym lepiej

Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” klienci nju mobile mogą zyskać dodatkowe GB danych – dodatkowy transfer przyznawany jest w zależności od długości stażu w sieci. Wielkość pakietu danych, która przysługuje osobom korzystającym z oferty nju internet dodatkowy, po pół roku może wzrosnąć z 20 GB do 40 GB, po roku – do 50 GB, a po dwóch latach – do 60 GB. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej” dla numeru głównego, do którego przypisany jest numer dodatkowy. Można zrobić to na dwa sposoby: za pośrednictwem konta abonenta na stronie internetowej operatora lub wysyłając wiadomość SMS o treść AKT pod bezpłatny numer 8021. Co ważne, staż w nju naliczany jest nie od momentu włączenia usługi „im dłużej, tym lepiej”, ale od chwili aktywacji numeru głównego w planie nju podstawowy.

Internet mobilny – nieograniczone możliwości

W zasięgu internetu mobilnego oferowanego przez nju mobile znajduje się obecnie 99% Polaków. Z usługi tej można więc wygodnie korzystać w trakcie podróży czy wakacji. Internet mobilny może być również z powodzeniem wykorzystany roli internetu domowego na obszarach pozbawionych dostępu do tradycyjnego łącza kablowego. Aby stworzyć sieć Wi-Fi, do której podłączone zostaną inne urządzenia, aktywną kartę SIM wystarczy umieścić w routerze obsługującym technologię LTE. W tej roli wykorzystać można również telefon – funkcję udostępniania internetu oferują wszystkie nowsze modele smartfonów

Zasięg to nie jedyny parametr, który wpływa na komfort codziennego korzystania z internetu. Bardzo istotną kwestią jest również prędkość połączenia z siecią. Internet mobilny od nju pozwala użytkownikom na pobieranie danych z maksymalną prędkością 225 Mb/s oraz wysyłanie danych z maksymalną prędkością 45 Mb/s. Dzięki takiej specyfikacji bezprzewodowy internet od nju umożliwia szybkie ściąganie dużych plików i oraz wygodnie korzystanie z multimediów dostępnych on-line. Warto pamiętać, że jakość transmisji danych uzależniona jest również od czynników niezależnych od operatora – zaliczają się do nich m.in. aktualne obciążenie infrastruktury, uformowanie terenu czy warunki pogodowe.

Artykuł sponsorowany

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

Przesyłki kurierskie w ogólnopolskich badaniach opinii klientów

Publikacje

LG Wing – oryginalny koncept na dwa ekrany

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!