Połącz się z nami

Publikacje

Potrzebujesz dodatkowego internetu mobilnego? Sprawdź ofertę od nju mobile!

Nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki.

Opublikowane

dnia

Klienci nju mobile, korzystający z mobilnego internetu, nie muszą martwić się limitem danych – w cenie 19 zł miesięcznie na start otrzymują dodatkowe 20 GB, a po pół roku – 40 GB! Oto szczegóły planu nju internet dodatkowy.

W dzisiejszych czasach szybki i nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki. Edytowanie dokumentów dostępnych on-line, ściąganie plików przechowywanych w chmurze czy korzystanie z serwisów streamingowych wiąże się z koniecznością pobierania coraz większych ilości danych. Z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowych GB transferu, nju mobile przygotowało specjalną ofertę – nju internet dodatkowy.

Więcej danych w nju mobile

Z oferty nju internet dodatkowy mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają numer na abonament w planie nju podstawowy. W ramach oferty nju internet dodatkowy do numeru głównego przypisywany jest drugi numer telefonu, przeznaczony do korzystania z internetu mobilnego. Wraz z nim użytkownik otrzymuje także dodatkowy pakiet 20 GB (w tym 1,23 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej). Pakiet ten co miesiąc dodawany jest do pakietu danych przysługujących użytkownikowi w ramach dotychczasowej oferty. W pierwszej kolejności wykorzystywany jest transfer dostępny w planie abonamentowym nju podstawowy, a następnie – 20 GB przyznane w ramach nju internet dodatkowy. Po wykorzystaniu obydwóch pakietów prędkość internetu w planie nju internet dodatkowy zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Za połączenia w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej wykonywane z numeru dodatkowego użytkownik płaci zgodnie z cennikiem nju na abonament – 19 gr za minutę połączenia, 9 gr za wiadomość SMS i 19 gr za wiadomość MMS. Opłata za te usługi dołączona zostaje do miesięcznego abonamentu za numer główny. Formularz zakupu on-line oraz szczegóły dotyczące zasad korzystania z planu nju internet dodatkowy dostępne są na stronie operatora: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/19.

Im dłużej, tym lepiej

Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” klienci nju mobile mogą zyskać dodatkowe GB danych – dodatkowy transfer przyznawany jest w zależności od długości stażu w sieci. Wielkość pakietu danych, która przysługuje osobom korzystającym z oferty nju internet dodatkowy, po pół roku może wzrosnąć z 20 GB do 40 GB, po roku – do 50 GB, a po dwóch latach – do 60 GB. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej” dla numeru głównego, do którego przypisany jest numer dodatkowy. Można zrobić to na dwa sposoby: za pośrednictwem konta abonenta na stronie internetowej operatora lub wysyłając wiadomość SMS o treść AKT pod bezpłatny numer 8021. Co ważne, staż w nju naliczany jest nie od momentu włączenia usługi „im dłużej, tym lepiej”, ale od chwili aktywacji numeru głównego w planie nju podstawowy.

Internet mobilny – nieograniczone możliwości

W zasięgu internetu mobilnego oferowanego przez nju mobile znajduje się obecnie 99% Polaków. Z usługi tej można więc wygodnie korzystać w trakcie podróży czy wakacji. Internet mobilny może być również z powodzeniem wykorzystany roli internetu domowego na obszarach pozbawionych dostępu do tradycyjnego łącza kablowego. Aby stworzyć sieć Wi-Fi, do której podłączone zostaną inne urządzenia, aktywną kartę SIM wystarczy umieścić w routerze obsługującym technologię LTE. W tej roli wykorzystać można również telefon – funkcję udostępniania internetu oferują wszystkie nowsze modele smartfonów

Zasięg to nie jedyny parametr, który wpływa na komfort codziennego korzystania z internetu. Bardzo istotną kwestią jest również prędkość połączenia z siecią. Internet mobilny od nju pozwala użytkownikom na pobieranie danych z maksymalną prędkością 225 Mb/s oraz wysyłanie danych z maksymalną prędkością 45 Mb/s. Dzięki takiej specyfikacji bezprzewodowy internet od nju umożliwia szybkie ściąganie dużych plików i oraz wygodnie korzystanie z multimediów dostępnych on-line. Warto pamiętać, że jakość transmisji danych uzależniona jest również od czynników niezależnych od operatora – zaliczają się do nich m.in. aktualne obciążenie infrastruktury, uformowanie terenu czy warunki pogodowe.

Artykuł sponsorowany

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

LEGO po jasnej stronie mocy

Wywiad z Jensem Kronvoldem Frederiksenem.

Opublikowane

dnia

przez

Już od 20 lat Jens Kronvold Frederiksen jest głównym Mistrzem Jedi pracującym dla LEGO Star Wars. Jako dyrektor kreatywny odpowiada on za przekształcenie ciekawych koncepcji w rozbudzające pasję i kreatywność projekty. Wystarczy chwilę z nim porozmawiać, aby przekonać się, jak bardzo uwielbia on swoją pracę. Opowiada o niej z czułością i zaangażowaniem, co nie powinno dziwić – w końcu poświęcił jej spory kawałek swojego życia. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Streaming Wars

Czy efektem streamingowych wojen będzie kompletna dewaluacja muzyki i wzrost skali filmowego piractwa?

Opublikowane

dnia

Wswoich założeniach legalny streaming był rzeczą wspaniałą. Spójrzmy tylko na sytuację związaną z muzyką. Przez długie lata borykaliśmy się z problemem udostępniania przez prywatnych użytkowników dyskografii wszelkich artystów na YouTubie – nie tylko bez wiedzy, a co za tym idzie zgody twórców, ale także jakiegokolwiek wynagrodzenia. I oto w końcu płacąc jakieś 30 PLN miesięcznie, mieliśmy przyczyniać się do tego, że wszystko będzie dobrze… Tylko że… no właśnie nie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne