Połącz się z nami

Publikacje

Potrzebujesz dodatkowego internetu mobilnego? Sprawdź ofertę od nju mobile!

Nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki.

Opublikowane

dnia

Klienci nju mobile, korzystający z mobilnego internetu, nie muszą martwić się limitem danych – w cenie 19 zł miesięcznie na start otrzymują dodatkowe 20 GB, a po pół roku – 40 GB! Oto szczegóły planu nju internet dodatkowy.

W dzisiejszych czasach szybki i nieograniczony dostęp do globalnej sieci jest narzędziem nieodzownym do pracy, nauki, a także rozrywki. Edytowanie dokumentów dostępnych on-line, ściąganie plików przechowywanych w chmurze czy korzystanie z serwisów streamingowych wiąże się z koniecznością pobierania coraz większych ilości danych. Z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowych GB transferu, nju mobile przygotowało specjalną ofertę – nju internet dodatkowy.

Więcej danych w nju mobile

Z oferty nju internet dodatkowy mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają numer na abonament w planie nju podstawowy. W ramach oferty nju internet dodatkowy do numeru głównego przypisywany jest drugi numer telefonu, przeznaczony do korzystania z internetu mobilnego. Wraz z nim użytkownik otrzymuje także dodatkowy pakiet 20 GB (w tym 1,23 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej). Pakiet ten co miesiąc dodawany jest do pakietu danych przysługujących użytkownikowi w ramach dotychczasowej oferty. W pierwszej kolejności wykorzystywany jest transfer dostępny w planie abonamentowym nju podstawowy, a następnie – 20 GB przyznane w ramach nju internet dodatkowy. Po wykorzystaniu obydwóch pakietów prędkość internetu w planie nju internet dodatkowy zostaje ograniczona do 1 Mb/s.

Za połączenia w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej wykonywane z numeru dodatkowego użytkownik płaci zgodnie z cennikiem nju na abonament – 19 gr za minutę połączenia, 9 gr za wiadomość SMS i 19 gr za wiadomość MMS. Opłata za te usługi dołączona zostaje do miesięcznego abonamentu za numer główny. Formularz zakupu on-line oraz szczegóły dotyczące zasad korzystania z planu nju internet dodatkowy dostępne są na stronie operatora: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny/19.

Im dłużej, tym lepiej

Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” klienci nju mobile mogą zyskać dodatkowe GB danych – dodatkowy transfer przyznawany jest w zależności od długości stażu w sieci. Wielkość pakietu danych, która przysługuje osobom korzystającym z oferty nju internet dodatkowy, po pół roku może wzrosnąć z 20 GB do 40 GB, po roku – do 50 GB, a po dwóch latach – do 60 GB. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej” dla numeru głównego, do którego przypisany jest numer dodatkowy. Można zrobić to na dwa sposoby: za pośrednictwem konta abonenta na stronie internetowej operatora lub wysyłając wiadomość SMS o treść AKT pod bezpłatny numer 8021. Co ważne, staż w nju naliczany jest nie od momentu włączenia usługi „im dłużej, tym lepiej”, ale od chwili aktywacji numeru głównego w planie nju podstawowy.

Internet mobilny – nieograniczone możliwości

W zasięgu internetu mobilnego oferowanego przez nju mobile znajduje się obecnie 99% Polaków. Z usługi tej można więc wygodnie korzystać w trakcie podróży czy wakacji. Internet mobilny może być również z powodzeniem wykorzystany roli internetu domowego na obszarach pozbawionych dostępu do tradycyjnego łącza kablowego. Aby stworzyć sieć Wi-Fi, do której podłączone zostaną inne urządzenia, aktywną kartę SIM wystarczy umieścić w routerze obsługującym technologię LTE. W tej roli wykorzystać można również telefon – funkcję udostępniania internetu oferują wszystkie nowsze modele smartfonów

Zasięg to nie jedyny parametr, który wpływa na komfort codziennego korzystania z internetu. Bardzo istotną kwestią jest również prędkość połączenia z siecią. Internet mobilny od nju pozwala użytkownikom na pobieranie danych z maksymalną prędkością 225 Mb/s oraz wysyłanie danych z maksymalną prędkością 45 Mb/s. Dzięki takiej specyfikacji bezprzewodowy internet od nju umożliwia szybkie ściąganie dużych plików i oraz wygodnie korzystanie z multimediów dostępnych on-line. Warto pamiętać, że jakość transmisji danych uzależniona jest również od czynników niezależnych od operatora – zaliczają się do nich m.in. aktualne obciążenie infrastruktury, uformowanie terenu czy warunki pogodowe.

Artykuł sponsorowany

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Telewizory i sztuka

Obecnie telewizor to coś więcej niż tylko okno na świat.

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Telewizor jest jednym z najbardziej wyeksponowanych punktów każdego salonu, dlatego warto, by jakości obrazu towarzyszyło piękne wzornictwo. Przedstawiamy sześć perełek sztuki użytkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Powerbank dla żyjących aktywnie

Brakuje ci energii? Spokojnie, mamy na to sposób!

Opublikowane

dnia

Większość z nas na pewno kojarzy tę sytuację – jest dopiero połowa dnia, a poziom naładowania telefonu lub tabletu niebezpiecznie zbliża się do progu włączającego tryb oszczędzania energii. Nie zawsze mamy również możliwość uzupełnienia baterii z gniazdka. Najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie tego problemu są powerbanki, dzięki którym dodatkowe źródło energii zawsze możemy mieć w kieszeni.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Creative Super X-Fi, czyli wzmacniacz i słuchawki dla wymagających?

Holograficzne audio spodoba się wszystkim – graczom, kinomanom i entuzjastom różnych gatunków muzycznych.

Opublikowane

dnia

Sama forma słuchawek – stosunkowo niewielkich przetworników znajdujących się bezpośrednio w sąsiedztwie naszych uszu – ogranicza możliwości przedstawienia dźwięku przestrzennego. Technologia holograficznego audio Super X-Fi od Creative została stworzona po to, aby te ograniczenia wyeliminować.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Woda kontra technologia

Czy wodoodporne gadżety są tak niewrażliwe na zamoczenie, jak twierdzą ich producenci?

Opublikowane

dnia

Magazyn T3

Pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu przypadkowe umoczenie gadżetu w wodzie, wiązało się ze stanem przedzawałowym i gorączkowymi poszukiwaniami torebki z ryżem, w której umieszczało się urządzenie i czekało na cud? Jak to ze wszystkimi tego typu rozwiązaniami, czasami działało ono wzorowo, a czasami w ogóle, pozostawiając nas z gorzką koniecznością zakupu nowego sprzętu (i posprzątania ryżu). Na szczęście te czasy są już za nami, a coraz więcej gadżetów otrzymuje wodoodporność w standardzie. Czy jednak na pewno można korzystać z nich w wannie, na basenie czy podczas nurkowania? Sprawdzimy to w naszym – hehe – dogłębnym teście.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Najlepsza ładowarka do twojego domu

Wielogniazdowe, indukcyjne, uniwersalne – na każdą kieszeń i sytuację.

Opublikowane

dnia

Mawia się, że dom to miejsce, w którym można po męczącym dniu naładować baterie. To sympatyczne powiedzenie zyskuje nowe znaczenie, gdy spojrzymy na to, ile gadżetów musimy codziennie doładowywać. Smartfony, smartwatche, bezprzewodowe słuchawki… Właśnie dlatego warto jest zadbać o to, żeby pod ręką zawsze mieć kilka praktycznych ładowarek, w szczególności, że należą one do przedmiotów, które łatwo się gubią.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne