Połącz się z nami

Newsy

Znamy termin premiery składanego Samsunga

„Galaxy X” zostanie zaprezentowany wraz z S10.

Opublikowane

dnia

Składany telefon od Samsunga ma szansę stać się jedną z najciekawszych premier tego roku. Wiemy, kiedy ona nastąpi – producent pokaże swoje najnowsze dziecko podczas konferencji Unpacked.

Premierę składanego smartfona zapowiada krótki film reklamowy zatytułowany „The Future Unfolds”, który nawiązuje do wcześniejszej kampanii najnowszego flagowca z serii S, Galaxy S10. Tym samym Samsung potwierdza krążące od pewnego czasu plotki, które głosiły, że urządzenie znane pod nieoficjalną nazwa Galaxy X zostanie zaprezentowane jeszcze przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2019 w Barcelonie. Doroczna konferencja Unpacked w San Francisco, podczas której Samsung pokaże światu swoje tegoroczne flagowce, odbędzie się 20 lutego – pięć dni przed startem wydarzenia.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku targi MWC przebiegną pod znakiem składanych telefonów. Oprócz Samsunga, który na pewno pojawi się na nich z Galaxy X, swój udział zapowiedział również Huawei – premiera ich giętkiego smartfona planowana jest na 24 lutego. Nowe informacje na temat swojego urządzenia przekaże także Xiaomi. Obok składanych ekranów przebojem targów będą telefony z obsługą 5G, których premierę zapowiedziały między innymi LG, OnePlus i Oppo.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Facebook pozyskiwał kontakty mailowe ze skrzynek użytkowników bez ich wiedzy

Problem dotyczy 1,5 miliona użytkowników.

Opublikowane

dnia

Facebook nie potrafi ustrzec się od kontrowersji związanych z prywatnością i ochroną danych osobowych. Tym razem chodzi o proceder, podczas którego portal pozyskiwał od użytkowników zawartość ich list kontaktów ze skrzynek mailowych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Google daje użytkownikom możliwość wyboru przeglądarki

Jedno z antymonopolowych zaleceń Unii Europejskiej wchodzi w życie.

Opublikowane

dnia

O zmianach w Androidzie i domyślnych programach dostarczanych wraz z nim słyszymy już od kilku tygodni, ale dopiero teraz Google podało więcej szczegółów na temat tego, jak system operacyjny będzie wyglądał po ich wprowadzeniu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Dane klientów Morele.net dostępne w sieci

Brak haseł i informacji o płatnościach, ale wyciekły telefony.

Opublikowane

dnia

Baza danych o klientach sklepu internetowego Morele.net została wykradziona w zeszłym roku, ale do tej pory była ona dostępna jedynie w niektórych kręgach. Dopiero teraz odpowiedzialny na wyciek haker opublikował ją w internecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Problemy z ekranami recenzenckich telefonów Galaxy Fold

Kontrowersje związane z warstwą ochronną i wytrzymałością na zgięcia.

Opublikowane

dnia

Technologia składanych ekranów dopiero wchodzi do świata smartfonów, dlatego można było przewidzieć, że napotka ona na swojej drodze pewne przeszkody. Część użytkowników recenzenckich egzemplarzy Samsunga Galaxy Fold zgłosiła problemy z wyświetlaczami smartfonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Sony ujawnia pierwsze informacje na temat PlayStation 5

Wsparcie dla 8K i ray-tracingu.

Opublikowane

dnia

Wieści o następcy PS4 od czasu do czasu pojawiają się w internecie, ale do tej pory żadne z nich nie zostały oficjalnie potwierdzone lub zaprzeczone. Dopiero teraz Sony zdecydowało się na ujawnienie pierwszych detali next-genowej konsoli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne