SOCJAL
Do góry


Znamy termin premiery składanego Samsunga

„Galaxy X” zostanie zaprezentowany wraz z S10.

Składany telefon od Samsunga ma szansę stać się jedną z najciekawszych premier tego roku. Wiemy, kiedy ona nastąpi – producent pokaże swoje najnowsze dziecko podczas konferencji Unpacked.

Premierę składanego smartfona zapowiada krótki film reklamowy zatytułowany „The Future Unfolds”, który nawiązuje do wcześniejszej kampanii najnowszego flagowca z serii S, Galaxy S10. Tym samym Samsung potwierdza krążące od pewnego czasu plotki, które głosiły, że urządzenie znane pod nieoficjalną nazwa Galaxy X zostanie zaprezentowane jeszcze przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2019 w Barcelonie. Doroczna konferencja Unpacked w San Francisco, podczas której Samsung pokaże światu swoje tegoroczne flagowce, odbędzie się 20 lutego – pięć dni przed startem wydarzenia.

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku targi MWC przebiegną pod znakiem składanych telefonów. Oprócz Samsunga, który na pewno pojawi się na nich z Galaxy X, swój udział zapowiedział również Huawei – premiera ich giętkiego smartfona planowana jest na 24 lutego. Nowe informacje na temat swojego urządzenia przekaże także Xiaomi. Obok składanych ekranów przebojem targów będą telefony z obsługą 5G, których premierę zapowiedziały między innymi LG, OnePlus i Oppo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy