Połącz się z nami

Newsy

Pierwszy gameplay gry Cyberpunk 2077

48 minut futurystycznego RPG od CD Projekt RED.

Opublikowane

dnia

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier na świecie, Cyberpunk 2077 od polskiego studia CD Projekt RED, była niemal niezauważalna na tegorocznym Gamescomie. Na szczęście deweloperzy nie pozostawili fanów z niczym i podczas specjalnej audycji na Twitchu pokazali 48-minutowy gameplay tego klimatycznego RPG.

Udostępniona graczom scena rozgrywała się na początku fabuły i przedstawiała jedną z możliwych dróg ukończenia jednej z pierwszych misji. Podczas zaprezentowanego fragmentu gry widzowie mieli szansę zobaczyć, jak w praktyce działa system tworzenia i rozwoju bohatera, dialogi i podejmowanie decyzji oraz walka z wrogami. Na każdym kroku deweloperzy podkreślali, że decyzje gracza wpłyną na to, jak dalej potoczy się opowieść gracza – zrażenie do siebie jednej z frakcji może przykładowo spowodować, że jej członkowie zaatakują postać podczas eksploracji Night City lub wpłynąć na rozwiązanie innych misji.

Wiele okrzyków zachwytu wśród graczy wywołało właśnie samo miasto, w którym osadzona jest fabuła. Na udostępnionym gameplayu zapiera ono dech w piersiach. Widzowie chwalili mnóstwo różnorodnych NPC-ów i zakątków, w które można zajrzeć, kolorowe i pełne życia scenerie oraz niesamowity klimat. Swobodną eksplorację można prowadzić pieszo lub za pomocą futurystycznego auta. CD Projekt RED pokazał także iście strzelankowy system walki oraz kilka zaawansowanych umiejętności bojowych, które w pełni zaprezentowały moc silnika zniszczeń.  

Cyberpunk 2077 to gra oparta na znanym systemie RPG Cyberpunk 2020, a twórcy z CDPR wielokrotnie wspominali, że ich ambicją jest oddanie klimatu papierowej sesji w formie tytułu wideo. Jednocześnie zaznaczyli oni, że zaprezentowany gameplay pochodzi z wczesnej wersji gry i wiele elementów może ulec zmianie. Data premiery Cyberpunk 2077 jest jeszcze nieznana.

 

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne