Połącz się z nami

Newsy

Ogólnoświatowa awaria Gmaila

Problemem zostały dotknięte także inne usługi Google.

Wielu z nas wciąż pracuje zdalnie, a maile i dyski służbowe są głównymi formami kontaktu z naszymi współpracownikami. Dzisiaj ta produktywność może nieco spaść, ponieważ już od kilku godzin Gmail zmaga się z szeregiem problemów technicznych.

Pierwsze raporty o problemach z usługami Google pojawiły się w sieci o 6:40 czasu środkowoeuropejskiego. Problemy zostały zaobserwowane na całym świecie, przede wszystkim w Australii, Azji Południowo-Wschodniej, wielu krajach Europy i części Stanów Zjednoczonych.

Wśród najczęściej wskazywanych utrudnień znalazł się brak możliwości dodawania załączników do wiadomości, problemy z logowaniem oraz błędy podczas tworzenia nowych plików w Google Docs i dodawania ich na Dysk Google. Część użytkowników nie mogła również skorzystać z usługi Google Meet, wgrywać filmów na YouTube ani wysyłać wiadomości na czacie.

Google pracuje nad usunięciem awarii i regularnie informuje o stanie usług. W momencie pisania tego artykułu problemy z działaniem usług nie zostały one jeszcze rozwiązane, a na stronie informacji o usłudze Gmail pojawiają się coraz to nowe błędy znalezione przez użytkowników. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na rozwiązanie problemów.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nowa aplikacja Xbox z możliwością streamingu gier na smartfony z Androidem

Newsy

Royole prezentuje składany Flexpai 2

Newsy

Znamy wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077 na PC

Newsy

TikTok wciąż będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!