Połącz się z nami

Technologie

Netflix testuje nowe funkcje w mobilnej aplikacji

Wygodny dostęp do trailerów, materiałów dodatkowych i przypomnień.

Opublikowane

dnia

Czasami zdarza mi się przeglądać katalog na Netfliksie, szukając czegoś do obejrzenia, ale w końcu nie decyduję się na nic. Już niedługo do mobilnej wersji serwisu streamingowego trafi opcja Extras, która ma ułatwić użytkownikom odkrywanie interesujących ich filmów i seriali.

Zakładka Extras pojawi się na dolnym pasku w aplikacji – na razie dostęp do nie ma jedynie niewielka grupa testowa. Nowy dział będzie zawierał dodatkowe materiały z dostępnych lub nadchodzących produkcji Netfliksa: zdjęcia, zwiastuny i inne formy promocyjne. W Extras pojawią się informacje na temat filmów i seriali, których jeszcze nie obejrzeliśmy, lub tych, których seans już zakończyliśmy – w tym drugim przypadku aplikacja poinformuje nas o tym, kiedy wyjdzie kolejna seria. Z poziomu zakładki będzie można także ustawiać przypomnienia o nowym odcinku oraz polecać produkcje znajomym poprzez różne inne kanały – Messengera, Instagram czy Twittera.

Po nowej zakładce będziemy poruszać się trochę inaczej niż po reszcie aplikacji mobilnej Netflix. Projektanci postawili tutaj na przeglądanie inspirowane Instagramem, gdzie aby odkryć nową zawartość można przewijać posty w nieskończoność. Jeśli taki sposób poznawania biblioteki serwisu streamingowego przypadnie do gustu użytkownikom z grupy testowej, na pewno na dobre zagości on w aplikacji mobilnej. Z drugiej strony, nowy tryb wciąż nie wyeliminował niezbyt lubianego automatycznego odtwarzania trailerów – miejmy nadzieję, że i ten element w końcu ulegnie zmianie.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Reedycja konsoli PC Engine Core Grafx od Konami

W wersjach na rynek amerykański, europejski i japoński.

Opublikowane

dnia

Niektóre konsole nie osiągnęły takiej popularności jak NES czy Sega Genesis, a przynajmniej nie w Europie. PC Engine, znane także jako TurboGrafx-16, było w późnych latach 80 prawdziwym hitem w Japonii, ale na zachodzie zdobyło stosunkowo niewielu fanów. Mimo tego Konami postanowiło wypuścić w świat jej odświeżoną wersję.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google ze zgłaszaniem utrudnień drogowych

Kolejne funkcje dla społeczności w popularnej aplikacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców preferuje Yanosika i Waze od Map Google – te pierwsze aplikacje pozwalają uzyskiwać szybkie informacje na temat nagłych sytuacji drogowych. Funkcja zgłaszania utrudnień nareszcie trafiła także do polskiej wersji nawigacji od Google.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Nowości od Creative w strefie audio!

Coś dla sportowców i fanów dobrego dźwięku.

Opublikowane

dnia

przez

Creative wprowadza kolejne nowości na lato, nowy model słuchawek bezprzewodowych edycja specjalna Outlier Air Sports, niskobudżetowe słuchawki Outlier Active dla wszystkich aktywnych, odporny na warunki atmosferyczne głośnik Muvo Play, nowatorski zestaw głośnikowy 2.1 do komputera Pebble Plus.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

DJI RoboMaster S1 – bojowy robot edukacyjny

Uczy użytkowników podstaw programowania.

Opublikowane

dnia

Firma DJI jest znana przede wszystkim ze swoich dronów (a ostatnio także kamer sportowych), ale to nie jedyny obszar rynku technologicznego, na którym oznacza ona swoją obecność. Do sprzedaży trafił właśnie stworzony przez nią robot bojowy do nauki i zabawy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google pokazuje zapowiedź Pixela 4

Podwójny aparat na charakterystycznym, kwadratowym polu.

Opublikowane

dnia

Stare porzekadło mówi „jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich”. W odpowiedzi na pojawiające się wycieki i spekulacje Google postanowiło oficjalnie potwierdzić prace nad Pixelem 4 i opublikować jego pierwsze oficjalne zdjęcie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne