Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jaki smartfon posiada najlepszy aparat fotograficzny?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

To bardzo trudne pytanie, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele smartfonów wyposażonych w znakomite aparaty, a ocena rezultatów ich pracy jest bardzo mocno subiektywną kwestią.

Jeśli chcesz posiadać sprzęt zdolny robić świetne zdjęcia przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika, to powinieneś postawić na iPhone’a. Jego aparat nie posiada może sensora o tak dużej rozdzielczości jak niektóre konkurencyjne modele, ale zrobione z jego użyciem zdjęcia prezentują się wyjątkowo ładnie.

Pod względem czysto technologicznym najlepsze aparaty montowane są w topowych modelach smartfonów Sony Xperia. Oprócz świetnych parametrów urządzenia te współpracują również z rozbudowanym oprogramowaniem dającym dostęp do wielu opcji kontroli manualnej, które to z pewnością przypadną do gustu osobom posiadającym już pewne doświadczenie w fotografowaniu.

Aparat obecny w Samsungu Galaxy S7 jest z kolei wariantem pośrednim, oferującym rozsądny kompromis między łatwością użytkowania a liczbą dostępnych funkcji.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Google Nearby Share – AirDrop dla Androida

Newsy

Google Pixel 4A oficjalnie

Newsy

TEST: Samsung Q90T

Testy

Mroczna strona Steve’a Jobsa znowu na tapecie

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!