Połącz się z nami

Newsy

IFA 2018: pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Technica

Do wyboru – model dla audiofilów i sportowców.

Opublikowane

dnia

Moda na prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nie przemija. Audio-Technica jest kolejnym producentem, który dał się porwać trendowi, i zaprezentował aż dwa modele zaprojektowane z myślą o różnych odbiorcach: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Sercem modelu ATH-CKR7TW są 11-milimetrowe przetworniki, których części składowe wykonane są ze specjalnie dobranych materiałów. Węglowe, stalowe i miedziane powłoki mają zapewnić jak najdokładniejszą reprodukcję dźwięku, która usatysfakcjonuje niejednego audiofila. Słuchawki łączą się ze sprzętem mobilnym za pomocą Bluetooth 5.0 i współpracują z kodekami odtwarzania bezprzewodowego aptX, AAC i SBC. Pojedyncze ładowanie wystarcza na sześć godzin odsłuchu. Dodatkowa bateria znajduje się w etui i wydłuża sesję z muzyką o kolejne dziewięć godzin. ATH-CKR7TW będą dostępne jesienią, a ich orientacyjna cena wynosi 250 USD (ok. 1 070 PLN).

ATH-SPORT7TW to propozycja przeznaczona przede wszystkim dla osób poszukujących słuchawek na siłownię. Model ten jest odporny na zamoczenie i zapocenie na poziomie IPX5, a specjalny tryb przepuszczania dźwięków otoczenia umożliwia bezpieczne słuchanie muzyki podczas ćwiczeń w terenie. Słuchawki pewnie trzymają się w uszach za pomocą miękkich haczyków. Jedno ładowanie wystarcza na 3,5 godziny słuchania, ale akumulator w etui może wydłużyć ten czas o aż 18 godzin. Do wyboru mamy czarny i szary wariant kolorystyczny. Słuchawki będą kosztowały 200 USD (ok. 860 USD).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Kolejne opóźnienie Huawei Mate X

Sen o składanych smartfonach oddala się coraz bardziej.

Opublikowane

dnia

Z rozrzewnieniem wspominam nutkę ekscytacji, jaką na początku roku budziły we mnie doniesienia o składanych smartfonach. Technologia, choć intrygująca, okazała się niegotowa, a zapowiedziane urządzenia są coraz bardziej opóźniane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

British Airways testuje rozrywkę VR podczas wybranych lotów

Opcja dostępna dla pasażerów pierwszej klasy.

Opublikowane

dnia

Wielogodzinne loty są męczące, o czym szczególnie dobrze wiedzą osoby bojące się latać. Linie lotnicze British Airways znalazły na to sposób – teraz pasażerowie lecący z Londynu do Nowego Jorku będą mogli odbyć podróż w wirtualnym świecie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple prowadzi negocjacje ze Spotify

Powodem jest chęć integracji Spotify z Siri.

Opublikowane

dnia

Konflikt pomiędzy Apple i Spotify trwa już od wielu miesięcy ale nie przeszkadza to firmom w prowadzeniu rozmów biznesowych. Według nieoficjalnego raportu, Apple tak bardzo zależy na tym, żeby rozszerzyć umiejętności Siri o kolejne serwisy streamingowe, że rozpoczęło negocjacje ze swoim największym konkurentem.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Twitter testuje śledzenie tematów

Informacje wyselekcjonowane za pomocą algorytmów uczenia maszynowego.

Opublikowane

dnia

Społeczność Twittera rządzi się swoimi prawami i jak wszystkie platformy społecznościowe cechuje się dużym wewnętrznym zróżnicowaniem – nie wszyscy korzystają z hasztagów, a w dyskusjach znajdziemy mnóstwo personalnych wtrętów i odbiegnięć od tematu. Czasami utrudnia to poszukiwanie interesujących nas informacji i opinii. Już wkrótce problem ten zostanie rozwiązany poprzez nowe narzędzie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Gry na SNES-a mogą pojawić się na Switchu Online

Nintendo patentuje kompatybilny kontroler.

Opublikowane

dnia

Dla graczy gry retro są okazją do przypomnienia sobie czasów dzieciństwa (lub dowiedzenia się, jak to drzewiej bywało), a dla wydawców – kurą znoszącą złote jajka. Nintendo jest tego świadome, dlatego już wkrótce możemy się spodziewać pojawienia się tytułów ze SNES-a w usłudze Switch Online.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne