Connect with us

Cześć, czego dzisiaj szukasz?

Newsy

IFA 2018: pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Technica

Do wyboru – model dla audiofilów i sportowców.

Moda na prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nie przemija. Audio-Technica jest kolejnym producentem, który dał się porwać trendowi, i zaprezentował aż dwa modele zaprojektowane z myślą o różnych odbiorcach: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Sercem modelu ATH-CKR7TW są 11-milimetrowe przetworniki, których części składowe wykonane są ze specjalnie dobranych materiałów. Węglowe, stalowe i miedziane powłoki mają zapewnić jak najdokładniejszą reprodukcję dźwięku, która usatysfakcjonuje niejednego audiofila. Słuchawki łączą się ze sprzętem mobilnym za pomocą Bluetooth 5.0 i współpracują z kodekami odtwarzania bezprzewodowego aptX, AAC i SBC. Pojedyncze ładowanie wystarcza na sześć godzin odsłuchu. Dodatkowa bateria znajduje się w etui i wydłuża sesję z muzyką o kolejne dziewięć godzin. ATH-CKR7TW będą dostępne jesienią, a ich orientacyjna cena wynosi 250 USD (ok. 1 070 PLN).

ATH-SPORT7TW to propozycja przeznaczona przede wszystkim dla osób poszukujących słuchawek na siłownię. Model ten jest odporny na zamoczenie i zapocenie na poziomie IPX5, a specjalny tryb przepuszczania dźwięków otoczenia umożliwia bezpieczne słuchanie muzyki podczas ćwiczeń w terenie. Słuchawki pewnie trzymają się w uszach za pomocą miękkich haczyków. Jedno ładowanie wystarcza na 3,5 godziny słuchania, ale akumulator w etui może wydłużyć ten czas o aż 18 godzin. Do wyboru mamy czarny i szary wariant kolorystyczny. Słuchawki będą kosztowały 200 USD (ok. 860 USD).

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowy numer

Reklama

Może cię też zainteresować

Testy

Popularność słuchawek prawdziwie bezprzewodowych rośnie z każdym rokiem – oto trzy popularne opcje i nasza ich ocena!

Publikacje

Zestaw słuchawkowy, dzięki któremu usłyszysz nawet najcichszy odgłos przeciwnika.

Testy

Słuchawki od Bose obiecują nam całkowite oderwanie się od dźwięków świata zewnętrznego.

Testy

Czas na imprezę w towarzystwie udoskonalonego głośnika Bluetooth od JBL.