SOCJAL
Do góry

IFA 2017: inteligentna pralka Samsung

Asystent prania poradzi ci, jak najlepiej wyprać swoje ciuchy.

Tegoroczna edycja IFA obfituje w wiele ciekawych propozycji z zakresu AGD. Oprócz samobieżnej lodówki światło dzienne ujrzała również pralka Samsung WW8800M. Ma ona być nie tylko superszybka, ale również bardzo wydajna. Ponadto dzięki specjalnej apce można ją będzie programować za pomocą smartfona.

Cykl prania (i brudzenia) ubrań nigdy się nie kończy. Samsung postanowił wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które nie lubią tego aspektu domowych obowiązków i zaprezentował inteligentną pralkę WW8800M. Poza futurystycznym wyglądem głównymi cechami tego sprzętu mają być technologia QuickDrive oferująca szybkie pranie (39 minut w standardowym trybie) oraz zintegrowana z pralką aplikacja Q-rator. Apka nie tylko będzie służyła do zaprogramowania cyklu prania, ale również podpowie ci, który program powinieneś wybrać w zależności od pranych tkanin. Jedna z jej opcji nazwana „HomeCare Wizard” poinformuje cię, jeśli podczas prania wystąpią jakiekolwiek problemy, np.odcięty zostanie dopływ wody.

Wszystkie te bajery to jedno a pralka powinna przede wszystkim dobrze spełniać swoją podstawową funkcję. Samsung zapewnia, że QuickDrive ze wsparciem inteligentnego asystenta będzie nie tylko ekonomiczna, ale i przyjazna dla tkanin. Nie powinniśmy się zatem martwić, że szybki program prania zniszczy delikatne materiały. Cenę i datę premiery WW8800M poznamy już wkrótce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy