SOCJAL
Do góry

IFA 2017: inteligentne głośniki od Harman Kardon

Współpracują z Alexą i Asystentem Google.

Do tej pory aby cieszyć się możliwością korzystania z inteligentnych asystentów trzeba było kupić sprzęt sygnowany przez ich producentów. Coraz częściej asystenci wychodzą poza granice swoich macierzystych głośników i pojawiają się w propozycjach innych firm. Harman Kardon zaprezentował właśnie nowe głośniczki wyposażone w obsługę Alexy i Asystenta Google.

Miłośników asystentki od Amazonu na pewno usatysfakcjonuje Harman Kardon Allure – inteligentny głośnik z dźwiękiem w technologii 360 Surround. Dzięki zastosowaniu czułego systemu rozpoznawania głosu głośnik ma świetnie sprawdzać się nawet w stosunkowo głośnych pomieszczeniach. Atutem sprzętu jest również jego niesamowity wygląd – stylowe, przezroczyste wykończenie pasować będzie do każdego pokoju. Allure ma być dostępny tej zimy w cenie ok. 900 PLN.

To nie koniec inteligentnych nowości od Harmana. Producent zapowiedział bowiem również trzy głośniczki Bluetooth z serii JBL LINK, które wyposażone będą w obsługę asystenta Google. Dwa z nich – LINK 10 i LINK 20 – będą w pełni przenośne i wodoodporne, zaś największy JBL LINK 300, chociaż stacjonarny, ma oferować niesamowite 50 watów mocy. Wszystkie urządzenia będą oczywiście wyposażone w obsługę Chromecasta. LINK z Asystentem Google dostępne będą na jesieni w cenie 720 PLN (LINK 10), 850 PLN (LINK 20) oraz 1 300 PLN (LINK 300).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy