Połącz się z nami

Newsy

Fotograficzne plecaki Katoomba

Niemiecka Hama zaprezentowała – podczas niedawnych targów Film Foto Video 2011 – serię jednoramiennych plecaków Katoomba, które równocześnie nadają się dla prawo, jak też leworęcznych użytkowników.

 

Modele Katoomba 170RL oraz 190RL przystosowano do noszenia na jednym ramieniu. Solidny, szeroki pas trzymający przechodzi na ukos przez klatkę piersiową aż do uchwytu biodrowego. Specjalna konstrukcja pasa oraz zaczepów pozwala w każdej chwili na dowolną zmianę strony, którą preferuje użytkownik (lewą lub prawą). Odpowiednie przepięcie „paska-temblaka” jest proste i wymaga jedynie kilku prostych czynności.

 

W nowych plecakach marki Hama zastosowano system, który chroni sprzęt przed wypadnięciem. Specjalna przednia klapa nie pozwala na niepożądane lub niespodziewane zbyt szerokie otwarcie osłony. Seria Katoomba wykonana jest z solidnych materiałów i wyposażona w szereg dodatkowych pasków i suwaków, które podwyższają ergonomię użytkowania. Fotografowie mogą również korzystać z szeregu przegród oraz schowków.

 

Sugerowane przez Hama ceny plecaków Katoomba wynoszą: 349 zł oraz 399 zł. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją producenta.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Samsonite Konnect-i – inteligentny… plecak

Newsy

Mysz Hama EMW-500 – czyli ergonomia i wygoda dla efektywnej pracy

Publikacje

Powerbank dla żyjących aktywnie

Publikacje

Najlepsza ładowarka do twojego domu

Publikacje

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!