Połącz się z nami

Newsy

Galaxy Note 20 Ultra wyciekł do sieci… na oficjalnej stronie Samsunga

Producent wrzucił oficjalne rendery na swój rosyjski i chiński portal.

Wycieki nowego sprzętu elektronicznego przed ich premierą to nieodłączny element ich cyklu życia. Przeważnie są one dziełem zewnętrznej siły lub informatora, ale w wyjątkowych sytuacjach odpowiedzialność ponosi sam producent. Teraz do grona tych ostatnich dołączył Samsung.

Przypuszcza się, że premiera Galaxy Note 20 Ultra jest zaplanowana na początek sierpnia, a urządzenie dotychczas trzymane było w tajemnicy. Wczoraj na oficjalnej rosyjskiej stronie Samsunga pojawiły się jednak rendery, które wyglądają jak nieznany jeszcze telefon z serii Note 20; później zostały one znalezione również w ukraińskiej i chińskiej wersji portalu. Obrazy trafiły na stronę poprzednio służącą do prezentacji dwuletniego Samsunga Galaxy Note 8 i były opatrzone notką zachęcającą do zakupu Galaxy Note 10 – tak, jakby producent wykorzystywał starszą makietę do stworzenia nowej strony produktowej.

Rendery przedstawiają smukłe urządzenie w kolorze głębokiego, metalicznego brązu, z aktywnym rysikiem w tym samym kolorze i potrójnym aparatem fotograficznym osadzonym w prostokątnym wybrzuszeniu. Obraz zdradza także położenie dwóch bocznych przycisków… i nic poza tym. Więcej informacji na temat Note 20 Ultra pochodzi z wcześniejszych przecieków – według nich na rynku pojawi się kilka wersji phableta, a ta najwyższa ma otrzymać ogromny ekran 7 cali o odświeżaniu 120 Hz. Plotki wspominają także, że ma ona działać na Snapdragonie 865 z modułem 5G.

Samsung oficjalnie nie potwierdził ani nie zaprzeczył przeciekom – więcej informacji na temat Galaxy Note 20 Ultra poznamy najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Oppo Find X2 Pro

Testy

Donald Trump blokuje możliwość transakcji z WeChat i ByteDance

Newsy

Intel padł ofiarą poważnego wycieku danych

Newsy

Unpacked 2020: kolejne nowości od Samsunga

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!