SOCJAL
Do góry


CES 2018: ułatwiająca wstawanie maseczka na oczy Dreamlight

Budzi użytkownika delikatnym światłem o optymalnej porze.

Głośny budzik to chyba najgorszy sposób na rozpoczęcie dnia. Z tego samego założenia wychodzi startup Dreamlight, który na targach CES zaprezentował specjalną maskę na oczy wyposażoną w panele LED emitujące ciepłe światło podczas zasypiania i budzenia.

Dreamlight to szeroka, miękka maska na twarz, która otacza całą głowę. Jest ona wyposażona w liczne czujniki takie, jak sensor pracy serca, żyroskopy, akcelerometry i czujniki podczerwieni. W przedniej części maski umieszczone są panele LCD, zaś w jej bocznych częściach – głośniki. Dreamlight łączy się z aplikacją na Androida, za pomocą której użytkownik może ustawić godzinę budzenia, wybrać tło dźwiękowe do zasypiania i monitorować swój cykl snu. Ponadto zastosowanie emiterów IR podczas snu ma pomóc w walce z… cieniami pod oczami. Maska posiada również możliwość dodawania swojego własnego tła audio.

Dreamlight będzie dostępny w kampanii Indiegogo od 17 stycznia 2018. Jego ostateczna cena nie jest znana, ale pierwsi wspierający najprawdopodobniej będą mogli zakupić go za ok. 350-400 PLN.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy