SOCJAL
Do góry


Bixby 2.0 w Galaxy Note 9

Nowe życie wirtualnego asystenta Samsunga.

W ciągu ostatnich miesięcy Bixby przeszedł wyraźną ewolucję – ze średnio przydatnego dodatku przekształcił się w doskonały system rozpoznawania obrazu i tłumaczenia symultanicznego. To nie koniec zmian: nowa wersja asystenta Samsunga ma zadebiutować na nowym flagowym phablecie producenta.

Premiera Galaxy Note 9 zbliża się wielkimi krokami, a internet huczy od plotek na temat nowego telefonu Samsunga. Pewne jest, że to właśnie na tym modelu zadebiutuje odświeżony wirtualny asystent Bixby 2.0. Nowa wersja na pewno zachowa udogodnienia wprowadzone wraz z premierą Galaxy S9 i S9+, czyli system rozpoznawania obrazu i możliwość analizy i tłumaczenia tekstu na zdjęciu. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli Samsunga Bixby 2.0 ma zostać ponadto wyposażony w systemy dokładniejszego rozpoznawania mowy, szybszy czas odpowiedzi i zwiększoną czułość na glos użytkownika, dzięki czemu będzie można z niego korzystać także w głośnym otoczeniu. Niewykluczone, że asystent zostanie także na dobre połączony z systemem smart home Samsung SmartThings, gdzie będzie rywalizował z Alexą, Siri i Asystentem Google.

Samsung Galaxy Note 9 najprawdopodobniej ukaże się na jesieni, chociaż według krążących pogłosek premiera może zostać przesunięta na lato. Oprócz Bixby’ego 2.0 telefon będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,38 cala i baterię o pojemności 3 850 mAh. W telefonie ma pojawić się również znany z S9 i S9+ aparat fotograficzny z przysłoną o zmiennym rozwarciu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy