Połącz się z nami

Newsy

Aplikacja YouTube Go pozwoli na oglądanie filmów offline

Wiele osób widzi w tym legalne narzędzie do piracenia zasobów YouTube.

Google zapowiedziało wprowadzenie aplikacji YouTube Go, dzięki której użytkownik będzie mógł zapisać każdy filmik znajdujący się w serwisie YouTube na swoim urządzeniu mobilnym i obejrzeć go bez dostępu do sieci.

YouTube Go to oficjalna aplikacja przygotowana przez Google, która została stworzona z myślą o Indiach i wszelkich innych krajach z ograniczonym dostępem do mobilnego internetu. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i problemom swoich użytkowników, chce ułatwić im korzystanie z przepastnych zasobów serwisu YouTube bez wymuszania na nich ciągłego podłączenia do sieci. Użytkownicy YouTube Go będę mogli pobrać dany film w oryginalnej lub obniżonej jakości, zapisać go na swoim urządzenia, a nawet podzielić się nim z innymi użytkownikami za pośrednictwem Bluetooth. Podczas kiedy wiele osób widzi w tym legalne narzędzie do piracenia zasobów YouTube, Google upatruje szansy na rozwój krajów takich jak Indie. Aplikacja jest w tej chwili w fazie testów i można z niej korzystać wyłącznie na terenie Indii. Póki co Google nie podało szczegółów dotyczących wprowadzenia YouTube Go w innych krajach.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

NASA i Tom Cruise nakręcą film w kosmosie

Newsy

Maj w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Filmy dostępne tylko w streamingu będą mogły walczyć o Oscary

Newsy

Premiera HBO Max zapowiedziana na 27 maja

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!