SOCJAL
Do góry

Acer Aspire V 17 Nitro wyposażony w kamerę Intel RealSense 3D

W komputerach gamingowych zawsze chodzi o moc. Muszą robić coraz więcej rzeczy w coraz krótszym czasie. Jednak zastosowanie kamery RealSense 3D i technologii Leap Motion daje posiadaczom laptopów nie tylko dostęp do nowych gier, ale również nowe sposoby grania w nie.

Na targach CES 2015 Acer zaprezentował nową serię laptopów gamingowych. Chodzi o Aspire V 17 Nitro. Urządzenie wyposażone zostało w kamerę RealSense 3D, która jest w stanie identyfikować gesty. Dzięki temu użytkownicy są w stanie obsługiwać komputer bez dotykania klawiatury. RealSense daje możliwość skanowania 3D i tworzenia modeli 3D. Producent zaprezentował kilka intuicyjnych aplikacji, które pokazują nowe opcje wchodzenia w interakcje w czasie grania.

Acer Aspire V 17 Nitro posiada 17,3-calową matrycę o rozdzielczości Full HD, układ graficzny Nvidia GeForce GTX 860M, do 16 GB RAM oraz dysk twardy o pojemności 1 TB. Na wyposażeniu znajdują się cztery głośniki oraz napęd Blu-ray. Sprzedaż rozpocznie się już w styczniu, jednak cena nie została podana.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy