SOCJAL
Do góry

HTC zaprezentowało trzy nowe modele Desire

Modele z linii Desire otrzymały również kilka nowych komponentów.

HTC nadal szuka swojej drogi. Kolejnym podejściem do tematu są trzy nowe modele z serii Desire, które zostały opatrzone oryginalnymi kolorami i wzorami. Modele 530, 630 oraz 825 może i nie są flagowcami marki, ale teraz przynajmniej wyglądają jak modne akcesoria.

Poza oryginalnymi kolorami, które pomogą nam się wyróżnić z tłumu modele z linii Desire otrzymały kilka nowych komponentów. Nowy Desire 530 ma 5-calowy ekran 720p HD, procesor quad-core 1,1 GHz, 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD (do 2 TB). Producent dorzucił również aparat 8 Mpix (apertura f/2.4) z tyłu i 5 Mpix z przodu urządzenia.

Sprzedawany z 5-calowym ekranem Desire 630 i z 5,5-calowym Desire 825 otrzymają z kolei procesor quad-core 1,6 GHz, po 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (również z możliwością rozszerzenia przez microSD). W odróżnieniu jednak od Desire 530 oba modele zostały wyposażone w aparat 13 Mpix (1080p video) z trybami HDR. Wszystkie trzy smartfony będą działały pod dyktando Androida 6.0 Marshmallow i trafią do sprzedaży już w marcu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy