Połącz się z nami

Newsy

Podkręcone komputery od Vobis

Według firmy Vobis modele komputerów Vobis XPower OC i Vobis Platinum OC to jedne z najpotężniejszych, dostępnych obecnie na polskim rynku urządzeń tego typu.

Komputery Vobis XPower OC i Vobis Platinum OC zostały starannie zaprojektowane przez specjalistów z Vobis. Zastosowane w nich komponenty dobrano tak, aby zapewniały najwyższą bezkompromisową wydajność.

Ich najważniejszymi elementami są najnowsze dedykowane dla graczy procesory firmy Intel, „podkręcone” karty graficzne Radeon, ultra szybkie pamięci RAM Kingston, oraz najlepiej wyposażone płyty główne firmy Asus.

W obu przypadkach specyfikacja komputera jest propozycją wyjściową Vobis. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego użytkownika na jego życzenie konfiguracja komputerów może zostać zmodyfikowana (istnieje możliwość np. zamówienia wersji z dwoma kartami graficznymi w układzie ATI® CrossFireX™ lub z chłodzeniem wodnym).

Co ważne, komputery zostały fabrycznie „podkręcone” przez ekspertów Vobis – parametry komponentów skonfigurowano tak, by zwiększyć wydajność całego zestawu.

Nie znaczy to jednak, że użytkownik nie jest w stanie „wycisnąć” z nich jeszcze więcej – maszyny skonstruowane są z myślą o osobach, które lubią we własnym zakresie modyfikować parametry systemowe (w komputerach zastosowano wydajny system chłodzący, oraz zagwarantowano zapas mocy zasilaczy)

www.vobis.pl

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: ASUS ZenBook 14 UX425

Testy

Asus ZenFone 7 Pro z aparatami na klapce

Newsy

TEST: ASUS ROG Zephyrus Duo 15

Gaming

TEST: ASUS ROG Zephyrus G14

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!