Połącz się z nami

Newsy

Telefon dla seniorów zwycięzcą Plus X Award

Model EmporiaTALK premium otrzymał nagrodę za „Najlepszy produkt roku 2010”, zaś emporiaELEGANCE za „Wygodę obsługi” i „Wzornictwo”. Wszystkie trzy wyróżnienia zostały przyznane w największym na świecie konkursie technologicznym Plus X Award w Niemczech.

Jury Plus X Award złożone z dziennikarzy branżowych i specjalistów wybrało aż dwa modele oferowane przez firmę Emporia.

Nagrody Plus X Award wręczane są corocznie najbardziej innowacyjnym producentom przez jury składające się ze 144 najlepszych specjalistów z 32 krajów. W tym roku do konkursu zgłoszono ogółem 1000 produktów z branż: technologii, sportu i lifestyle, ale tylko 200 z nich znalazło się w ścisłym finale. Oceniano je w kategoriach: innowacja, jakość wykonania, wzornictwo, wygoda obsługi, ergonomia i ekologia. W 2010 r. Plus X Award przyznano po raz siódmy.

Wyróżnienie Najlepszy produkt roku otrzymuje tylko jeden produkt danego rodzaju, który zbierze najwięcej „Znaków Jakości Plus X Award”. W przypadku EmporiaTALK premium doceniono: wysoką jakość wykonania, ergonomię i wygodę obsługi. W kategorii telefonów komórkowych EmporiaTALK premium miał naprawdę wielu konkurentów. Wszystkie niezbędne funkcje są w nim obsługiwane za pomocą bocznych przycisków, a wysuwana klapka umożliwia ręczne zapisywanie najważniejszych kontaktów. Dzięki dużym klawiszom i szerokiemu ekranowi seniorzy nie mają trudności z obsługą tego telefonu.

EmporiaELEGANCE

Model EmporiaELEGANCE zdobył wyróżnienia w kategoriach „Wzornictwo” i „Wygoda obsługi”. Komórka ta wyposażona jest w szeroki ekran, duże, łatwo wyczuwalne klawisze oraz proste menu. Wszystko to w eleganckiej, minimalistycznej obudowie.

EmporiaTALK premium

Został przez jury wyróżniony trzema znakami jakości: „Wysoka jakość”, „Wygoda obsługi”, „Ergonomia” i stał się tym samym „Najlepszym produktem roku 2010”.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nokia pracuje nad komórką z Androidem

Newsy

Nokia wraca do świata smartfonów i tabletów

Newsy

Nadchodzi Acer Allegro z Windows Mango

Newsy

Polski telefon do zadań specjalnych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!