Połącz się z nami

Newsy

Druga rocznica działalności NewsPoint i 13 tysięcy źródeł

Po ponad 2 latach od rozpoczęcia działalności NewsPoint monitoruje łącznie ponad 2 300 serwisów – oznacza to około 90-procentowy wzrost liczby serwisów w porównaniu do ubiegłego roku (z 1 218 w maju 2008 r.). Jest to największy obszar monitorowania Internetu w Polsce.

Obecnie NewsPoint monitoruje łącznie 13 tysięcy polskich źródeł (monitorowanych przez system stron i podstron internetowych serwisów). Jednocześnie pozwala na monitorowanie 72 tysięcy źródeł zagranicznych, w 10 językach (polski, angielski, rosyjski, norweski, szwedzki, fiński, niemiecki, niderlandzki, francuski i litewski).

W kwietniu br. NewsPoint wprowadził do swojej oferty monitoring treści UGC – blogów i forów internetowych. Liczba źródeł w NewsPoint UGC wynosi obecnie ponad 46 tysięcy forów i ponad 38 tysięcy blogów (platformy blox, blog, bloog, blog.onet.pl). Technologia zbierania informacji umożliwia monitorowanie jedynie źródeł aktywnych (regularnie aktualizowanych blogów i forów), wnoszących realną wartość informacyjną dla klienta.

NewsPoint to usługa monitorowania komunikacji w internecie wprowadzona przez NetSprint.pl – dostawcę zaawansowanych rozwiązań wyszukiwawczych. System monitoruje ponad 2000 polskich i ponad 9000 serwisów zagranicznych, w tym portale, wortale oraz blogi. NewsPoint co kilka minut sprawdza obecność nowych publikacji w mediach online. Oprócz monitorowania mediów usługa umożliwia również łatwe zarządzanie pozyskanymi informacjami. Aplikacja automatycznie generuje wykresy i tabele, pozwala również na publikację znalezionych w sieci informacji na temat firmy na stronie WWW, intranecie lub kanale RSS.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Systemy monitoringu IP od D-Linka

Newsy

DrayTek Smart Monitor dla monitoringu sieci

Newsy

Na jakie strony zaglądają Internauci?

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!