SOCJAL
Do góry


7 powodów, by zagrać w… Total War: Arena

Zostań bohaterem i poprowadź swoją armię do zwycięstwa… za darmo!

Total War: Arena to gra sieciowa, której otwarta beta na pewno zachwyci fanów strategii ze starciami w czasie rzeczywistym i miłośników serii Total War. Nawet jeśli nie należysz do żadnej z tych grup, warto spróbować swoich sił w tej sieciowej strategii militarnej – sprawdź dlaczego!

1 DOŚWIADCZENIE TWÓRCÓW

Seria Total War obecna jest na rynku od 2000 roku, a każda jej odsłona została ciepło przyjęta przez graczy i krytyków. Za grę odpowiada nie tylko twórca cyklu, studio Creative Assembly, ale również Sega oraz Wargaming Alliance, spod którego klawiatur wyszły takie tytuły dla graczy jak World of Tanks i World of Warships.

2 STAROŻYTNE ŚWIATY

Gra nie jest osadzona w konkretnym roku, ale czerpie z szeregu antycznych tradycji greckich, rzymskich i germańskich. Daje to możliwość rozegrania bitew, jakich świat nie widział. Dzielni Spartanie pod wodzą Leonidasa przeciwko barbarzyńskim oddziałom Wercyngetoryksa? Czemu nie – w Total War: Arena takie starcia są możliwe!

3 JAK W RZECZYWISTOŚCI

Zamiast całą armią, każdy gracz steruje tylko trzema jej oddziałami. Dzięki temu możesz precyzyjnie sterować jednostkami, zdobywać strategiczne punkty i prowadzić działania wojenne. Pamiętaj jednak, że jeden oddział sam nie wygra bitwy, a współpraca pomiędzy członkami drużyny to pierwszy krok do pokonania wrogów.

4 SIŁA CHARYZMY

Na „arenie wojny totalnej” nie będziesz sam. Do dyspozycji graczy oddano szereg dowódców – historycznych postaci, których dokonania do dziś rozbudzają wyobraźnię miłośników historii. Każdy z nich ma unikalne umiejętności, które pozwolą na odmienienie losów bitwy. Pokieruj takimi legendami jak Hannibal, Juliusz Cezar czy Aleksander Wielki!

5 TERENOWE ZMAGANIA

Mapa w Total War: Arena nie pełni jedynie ładnego tła, ale realnie wpływa na losy bitwy. Ciężka kawaleria nie przedrze się przez zalesiony teren, ale jeśli ustawisz ją na wzniesieniu, spadnie na twojego przeciwnika niczym burza. Odpowiednie rozstawienie jednostek i wykorzystanie okazji, jaką dają naturalne osłony, to konieczne elementy militarnej strategii.

6 DLA WSZYSTKICH

Do świetnej zabawy nie potrzebujesz znajomości poprzednich gier Total War: Arena to odrębny tytuł, chociaż o jego rodowodzie świadczy wciągająca mechanika potyczek i konieczność strategicznego myślenia. Masz słaby komputer? Żaden problem – gra została zoptymalizowana tak, aby działała płynnie na każdym sprzęcie. Tu liczy się taktyka, nie moc obliczeniowa.

7 BEZCENNE WRAŻENIA

W Total War: Arena możesz grać zupełnie za darmo. Owszem, jak wszystkie tytuły free to play gra posiada system mikropłatności, ale aby sprawnie odblokowywać i ulepszać swoje jednostki, wystarczy regularnie grać i zdobywać punkty doświadczenia. Dzięki temu twoje oddziały staną się jeszcze potężniejsze, a dowódcy skuteczniejsi.

Gra do pobrania za darmo na stronie https://totalwararena.net/pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Przewodnik klienta