Połącz się z nami

Newsy

YouTube Red: jak, kiedy i za ile

Możemy raz na zawsze uwolnić się od wszelkich reklam.

Opublikowane

dnia

YouTube ogłosił wprowadzenie wersji serwisu objętej abonamentem. Comiesięczne opłacanie subskrypcji YouTube Red pozwoli użytkownikowi w całości wyeliminować reklamy, odtwarzać video w tle, a nawet zapisywać materiały w trybie offline.

Usługa YouTube Red jest pierwszą tego typu inicjatywą serwisu. Za kwotę 9,99 USD miesięcznie możemy raz na zawsze uwolnić się od wszelkich reklam (zarówno video, jak i banerów) i zyskać kilka innych przywilejów. Subskrybenci YouTube Red korzystający z aplikacji mobilnych będą od teraz mogli odtwarzać treści w tle, co było do tej pory sporą bolączką. Otrzymają oni również możliwość zapisywania video lub tylko ścieżki audio w trybie oflline. W ten sposób będziemy mogli nie tylko tworzyć sobie playlisty do słuchania w drodze, ale również zminimalizować zużycie danych i pominąć potrzebę zapisywania materiału video, kiedy zależy nam wyłącznie na ścieżce audio. YouTube przygotowuje również autorskie filmy z udziałem największych gwiazd serwisu, do których dostęp będą mieli tylko subskrybenci Red. W pakiecie otrzymamy również dostęp do katalogu muzycznego Google Play Music.

W tej chwili YouTube Red nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Usługa ma ruszyć w Stanach 28 października i będzie stopniowo uruchamiana w innych krajach.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne