Połącz się z nami

Newsy

YouTube Red: jak, kiedy i za ile

Możemy raz na zawsze uwolnić się od wszelkich reklam.

YouTube ogłosił wprowadzenie wersji serwisu objętej abonamentem. Comiesięczne opłacanie subskrypcji YouTube Red pozwoli użytkownikowi w całości wyeliminować reklamy, odtwarzać video w tle, a nawet zapisywać materiały w trybie offline.

Usługa YouTube Red jest pierwszą tego typu inicjatywą serwisu. Za kwotę 9,99 USD miesięcznie możemy raz na zawsze uwolnić się od wszelkich reklam (zarówno video, jak i banerów) i zyskać kilka innych przywilejów. Subskrybenci YouTube Red korzystający z aplikacji mobilnych będą od teraz mogli odtwarzać treści w tle, co było do tej pory sporą bolączką. Otrzymają oni również możliwość zapisywania video lub tylko ścieżki audio w trybie oflline. W ten sposób będziemy mogli nie tylko tworzyć sobie playlisty do słuchania w drodze, ale również zminimalizować zużycie danych i pominąć potrzebę zapisywania materiału video, kiedy zależy nam wyłącznie na ścieżce audio. YouTube przygotowuje również autorskie filmy z udziałem największych gwiazd serwisu, do których dostęp będą mieli tylko subskrybenci Red. W pakiecie otrzymamy również dostęp do katalogu muzycznego Google Play Music.

W tej chwili YouTube Red nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Usługa ma ruszyć w Stanach 28 października i będzie stopniowo uruchamiana w innych krajach.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czerwiec w HBO GO – nowe filmy i seriale

Newsy

Oficjalny start HBO Max

Newsy

Tropiciele – nowy serial kryminalny Cinemax

Newsy

Rozszerzenie Scener pozwoli oglądać filmy z HBO Go ze znajomymi przez internet

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!