Połącz się z nami

Newsy

Xbox zrobił kombinezon dla graczy

Nie ma niestety zielonego, gdyż pewnie wygląda się w nim niedorzecznie.

Wśród wielu różnych rzeczy jakie chciałby właściciel konsoli Xbox One jednoczęściowy kombinezon jest chyba na przedostatnim miejscu i wyprzedza tylko maść na hemoroidy. Nie przeszkodziło to jednak producentowi na przygotowanie ubioru dla nikogo i nazwaniu go Xbox Onesie.

Jeśli jesteś typem graczy, który zasiada do konsoli Xbox zaraz po śniadaniu i kończy tuż przed wschodem słońca kolejnego dnia, to producent twojej konsoli ma dla ciebie coś wyjątkowo obciachowego. Jednoczęściowy kombinezon, który zawdzięcza z całą pewnością swoje istnienie jakiemuś genialnemu PR-owcowi, który zauważył, że kiedy doda się do słowa „One” przyrostek „sie” wyjdzie nam z tego Onesie (z ang. jednoczęściowa pidżama dla dzieci). Produkt ten zadebiutował w Australii i jeśli pomysł ten się przyjmie, to za jakiś czas pojawi się również na innych rynkach. Sam kombinezon otrzymał wielki kaptur oraz kilka sporych kieszeni na kontrolery i piloty. Dostępne kolory to biały i czarny. Nie ma niestety zielonego, gdyż pewnie wygląda się w nim niedorzecznie. Trzymajcie zatem kciuki za dobre wyniki sprzedaży i zamiast nowego kontrolera, gier czy jakiegoś użytecznego akcesorium, spodziewajcie się w tym roku pod choinką znaleźć swój wymarzony kombinezon Xbox Onesie.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Creative Sound Blaster X3 – kiedy zintegrowana karta to za mało

Publikacje

Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Newsy

Dell prezentuje nowości z serii XPS, G i Alienware

Newsy

Premiera silnika graficznego Unreal Engine 5

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!