Połącz się z nami

Newsy

Xbox zrobił kombinezon dla graczy

Nie ma niestety zielonego, gdyż pewnie wygląda się w nim niedorzecznie.

Opublikowane

dnia

Wśród wielu różnych rzeczy jakie chciałby właściciel konsoli Xbox One jednoczęściowy kombinezon jest chyba na przedostatnim miejscu i wyprzedza tylko maść na hemoroidy. Nie przeszkodziło to jednak producentowi na przygotowanie ubioru dla nikogo i nazwaniu go Xbox Onesie.

Jeśli jesteś typem graczy, który zasiada do konsoli Xbox zaraz po śniadaniu i kończy tuż przed wschodem słońca kolejnego dnia, to producent twojej konsoli ma dla ciebie coś wyjątkowo obciachowego. Jednoczęściowy kombinezon, który zawdzięcza z całą pewnością swoje istnienie jakiemuś genialnemu PR-owcowi, który zauważył, że kiedy doda się do słowa „One” przyrostek „sie” wyjdzie nam z tego Onesie (z ang. jednoczęściowa pidżama dla dzieci). Produkt ten zadebiutował w Australii i jeśli pomysł ten się przyjmie, to za jakiś czas pojawi się również na innych rynkach. Sam kombinezon otrzymał wielki kaptur oraz kilka sporych kieszeni na kontrolery i piloty. Dostępne kolory to biały i czarny. Nie ma niestety zielonego, gdyż pewnie wygląda się w nim niedorzecznie. Trzymajcie zatem kciuki za dobre wyniki sprzedaży i zamiast nowego kontrolera, gier czy jakiegoś użytecznego akcesorium, spodziewajcie się w tym roku pod choinką znaleźć swój wymarzony kombinezon Xbox Onesie.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne