Połącz się z nami

Newsy

Wash Your Lyrics – niezwykłe „narzędzie” ułatwiające mycie rąk

Dopasowuje tekst dowolnego utworu do infografiki.

Przeważnie nie zastanawiamy się nad sposobem, w jaki myjemy ręce, ale w obliczu epidemii koronawirusa to właśnie ta prosta czynność najskuteczniej chroni nasze zdrowie. Stworzony przez brytyjskiego dewelopera generator pozwoli nam szybko opanować poprawny sposób mycia.

Zasada działania Wash Your Lyrics jest bardzo prosta. Po wejściu na stronę projektu wybieramy utwór i wykonawcę, a algorytm samodzielnie przyporządkowuje poszczególne frazy piosenki do kolejnych kroków poprawnego mycia rąk i generuje plakat, który następnie można pobrać. Źródłem oryginalnej infografiki jest brytyjska narodowa służba zdrowia.

Narzędzie korzysta z tekstów umieszczonych w bazie strony Genius.com, ale nie wszystkie utwory nadają się do tego celu – przede wszystkim odpadają kawałki instrumentalne lub o tekstach zbyt krótkich, by wypełnić wszystkie kroki mycia rąk. Większość popularnych piosenek pozwala jednak uzyskać pożądany efekt.

Wash Your Lyrics zdobyło natychmiastową popularność. Twórca narzędzia, William Gibson, pochwalił się na Twitterze statystykami po jednym dniu działania: łącznie stworzono 89 527 plakatów, a na stronę weszło 121 279 różnych użytkowników. Deweloper obiecuje, że będzie dalej pracował nad rozwojem strony i na bieżąco eliminował wszystkie błędy generatora. Wash Your Lyrics dostępne jest pod adresem pod linkiem.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Samsung opracował ładowarkę Qi z czyszczeniem UV

Newsy

Amazon produkuje serial oparty na Falloucie

Gaming

TEST: Lenovo Yoga C940

Testy

Sieć 5G od Orange oficjalnie ruszyła

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!