SOCJAL
Do góry

Urodziny na Facebooku

Nowe sposoby celebrowania wyjątkowego dnia.

Nie oszukujmy się – niektóre urodziny znajomych pamiętamy tylko dzięki przypomnieniom na Facebooku. Teraz mamy do dyspozycji zestaw nowych narzędzi, dzięki którym każde urodziny staną się okazją do celebrowania wspólnych wspomnień oraz pomocy potrzebującym.

Pierwszą spośród nowych urodzinowych opcji jest możliwość wysłania personalizowanego filmu wideo do znajomego, który właśnie obchodzi urodziny. Opcja ta działać będzie podobnie do wideo tworzonych dla upamiętnienia rocznic znajomości – Facebook automatycznie zbierze wideo i zdjęcia, na których zostaliście razem oznaczeni i wygeneruje krótki filmik wzbogacony o kolorowe obrazki, animacje i inne urocze dodatki. Film możesz przesłać swojemu znajomemu przez czat Facebooka lub udostępnić na jego osi czasu.

Druga opcja póki co wydaje się ograniczona jedynie do USA, jednak ze względu na jej szlachetny wydźwięk mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się również w Europie. Dzięki niej każdy może zorganizować urodzinową zbiórkę pieniędzy na wybraną fundację. Wystarczy założyć odpowiednie wydarzenie i przesłać link do znajomych, którzy będą mieli okazję przekazać datki na szlachetny cel w twoim imieniu. To naprawdę fajny sposób uczczenia urodzin.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy