SOCJAL
Do góry

Unikalny iPad Pro zostanie zlicytowany

Apple postanowiło dorzucić do puli Smart Cover i etui na rysik Pencil.

Jeśli jesteście wielkimi fanami Apple z głębokimi kieszeniami i macie ochotę wesprzeć aukcję na rzecz London Design Museum, to powinniście zainteresować się przekazanym do licytacji iPadem Pro, którego zaprojektował sam Jony Ive.

Zgodnie ze swoją polityką, Apple przy okazji „projektowania” tego jedynego w swoim rodzaju iPada Pro o przekątnej 12,9 cala nie zmieniło nic oprócz kolorów urządzenia. W związku z tym, że Ive nie miał tu szczególnie dużo do roboty, Apple postanowiło dorzucić do puli Smart Cover i etui na rysik Pencil – oba w równie unikalnych kolorach. Jeśli czujesz, że musisz wejść w posiadanie tego ekskluzywnego zestawu to będziesz zmuszony wziąć udział w licytacji, która odbędzie się w londyńskim Design Museum.

Eksperci szacują, iż żółty iPad z niebieską okładką i pomarańczowym etui na rysik może osiągnąć cenę od 10 000 do 15 000 GBP. Przychód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na sfinansowanie relokacji muzeum. Sam Jony Ive ma szczególny sentyment do LDM. Zanim stał się on pracownikiem Apple w 1990 roku, na ekspozycji znalazł się jego prototyp mobilnego telefonu. Z kolei w 2003 roku muzeum przyznało designerowi nagrodę „Designer of the Year” za jego pracę przy stworzeniu iMaca.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy