SOCJAL
Do góry

The Division trafi na srebrne ekrany

Pierwsze skrzypce zagrają Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain.

Powstanie kolejny film na podstawie gry komputerowej. Tym razem wybór padł na The Division, które będzie kolejnym po Assassin’s Creed dużym hitem filmowym studia Ubisoft Motion Picture.

Projekt ten dostał już zielone światło, a pierwsze skrzypce zagrają w nim Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain. Ze wstępnych informacji wynika, że wcielą się oni w rolę pary agentów, którzy będą starali się przywrócić ład i porządek w zrównanym przez śmiertelnego wirusa Nowym Jorku, opanowanym przez rywalizujące ze sobą gangi. Zarówno Gyllenhaal jak i Chastain będą współproducentami tego obrazu.

Niestety na tym etapie nie znamy więcej szczegółów dotyczących fabuły. Zdaniem Ubisoftu świat gry otwiera wiele możliwości i może stanowić podstawę do zawiązania wątków zdrady, cierpienia, miłości i bohaterstwa. Co ciekawe dokładnie to samo można powiedzieć o filmie „Prince of Persia” (własność Ubisoftu), w którym księcia Dastana zagrał Gyllenhaal, a który to film okazał się wielką klapą. Na wszelki wypadek gdyby i „The Division” nie wypaliło, studio pracuje jeszcze nad adaptacjami serii Splinter Cell, Ghost Recon, Watch Dogs i Rabbids.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy