Połącz się z nami

Testy

TEST: Razer Mamba Wireless

We wnętrzu myszki producent umieścił nowoczesny sensor o rozdzielczości równej aż 16 000 dpi.

Mamba podobnie jak wiele produktów marki Razer skierowana jest dla graczy, którzy od swych gamingowych akcesoriów oczekują wręcz zabójczej precyzji.

We wnętrzu myszki producent umieścił nowoczesny sensor o rozdzielczości równej aż 16 000 dpi i choć dla przeciętnego użytkownika wartość ta może być za duża, to wśród nieco bardziej wymagających graczy znajdą się osoby potrafiące w pełni wykorzystać możliwości tego gryzonia. Pod względem jakości wykonania w zasadzie nie można się tutaj do niczego doczepić, gdyż mycha została wyprodukowana z przyjemnego w dotyku tworzywa, posiada bardzo ergonomiczną konstrukcję, a przyciski zostały rozmieszczone tak, aby nawet osoby z mniejszymi dłońmi nie miały kłopotów z ich wygodną obsługą. Smutna wiadomość czeka niestety na graczy mańkutów – w chwili obecnej model ten dostępny jest wyłącznie w wersji dla osób praworęcznych.

razer_mamba

Myszka Razer może pracować zarówno w trybie przewodowym, jak i bez użycia kabla. W przypadku tego drugiego należy skorzystać z dołączonej do gryzonia ładowarki, pełniącej również rolę przekaźnika.

Jako że mamy do czynienia z produktem należącym do linii Chroma, nie mogło tu zabraknąć systemu podświetlenia. Na kolorowo może świecić się kółko oraz boczne krawędzie myszki – do wyboru mamy kilka różnych trybów działania tej funkcji oraz 16,8 mln kolorów. Ustawienia oświetlenia oraz opcje związane z programowaniem wprowadzane są w oparciu o aplikację Razer Synapse, umożliwiającą szybką i bardzo precyzyjną zmianę wszystkich parametrów pracy urządzenia. Szkoda tylko, że zapisane profile nie są przechowywane w pamięci myszki, co w przypadku produktu tej klasy jest dość istotnym niedociągnięciem.

SPECYFIKACJA

  • CENA 400 PLN
  • SENSOR 16 000 dpi
  • WAGA 133 g
  • CZAS REAKCJI 1 ms
  • CZęSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 1 000 Hz

Ocena

4

Zdaniem T3

Niezawodna i wysoce funkcjonalna myszka dla graczy mających głębokie kieszenie i wysokie wymagania.

  • Design
  • Jakość wykonania
  • Funkcjonalność
  • Cena
Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Predator Helios, Predator Triton i Nitro otrzymają najnowsze procesory Intela i karty graficzne NVIDIA

Gaming

Amazon produkuje serial oparty na Falloucie

Gaming

Cyberpunk 2077 w nowym trailerze

Gaming

TEST: Lenovo Legion Y540

Gaming

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!