Połącz się z nami

Newsy

Hotel dla graczy otwarty w Amsterdamie

W cenie pokoju dostajemy dostęp do kilku różnych konsol w naszym pokoju.

W Amsterdamie otworzył się właśnie pierwszy w Europie hotel, który skupia swoje działania marketingowe niemal wyłącznie na graczach. The Arcade Hotel, bo tak nazywa się to niezwykłe miejsce, już przyjmuje pierwszych gości i ma dla nich wiele nietypowych niespodzianek.

The Arcade Hotel został przygotowany i wyposażony z myślą o graczach. W cenie pokoju dostajemy dostęp do kilku różnych konsol w naszym pokoju, w skład których wchodzą również modele retro. Jeśli z jakiegoś powodu znudzi się nam granie w pojedynkę w naszym pokoju, zawsze możemy udać się do hotelowego lobby, gdzie zostanie nam wręczony wybrany przez nas wcześniej handheld do multiplayera. Dla pragących odrobiny kultury i literatury hotel przygotował również specjalną bibliotekę, w której znajdują się komiksy Dark Horse, DC i wiele innych. Jeśli jesteście zainteresowani pobytem w The Arcade Hotel to musicie przygotować się na wydatek rzędu 64 EUR za pokój jednoosobowy. Najbardziej ekskluzywny apartament o nazwie „Love Shack de luxe en Spa Bad” kosztuje natomiast 177 EUR za noc.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Creative Sound Blaster X3 – kiedy zintegrowana karta to za mało

Publikacje

Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Newsy

Dell prezentuje nowości z serii XPS, G i Alienware

Newsy

Premiera silnika graficznego Unreal Engine 5

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!