Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jaki sprzęt zabrać na imprezy na świeżym powietrzu?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Ach, lato mogłoby trwać wiecznie. Pogoda wreszcie zachęca do opuszczenia czterech ścian i nawet po zmierzchu nie zawsze ma się ochotę wracać do domu. Dlatego w pełni rozumiemy twoją chęć rozkręcenia imprezy poza czterema ścianami. Podstawą każdej imprezy jest towarzystwo, ale nie można zapominać o dobrym jedzeniu, muzyce i przytulnym miejscu do wypicia jakiegoś trunku. Dzięki kilku sprytnym gadżetom, możesz sprawić, aby twoi znajomi bawili się jeszcze lepiej.

Żadne przyjęcie nie może obyć się bez jakichś przekąsek. Owszem, w wersji minimum wystarczą chipsy i paluszki, ale podstawą letniego relaksu jest wspólne grillowanie. Aby uniknąć wiecznego babrania się w brykiecie, wybierz ogrodowy grill elektryczny z funkcją barbecue, taki jak Bartscher 200641 (480 PLN, www.bartscher.com/pl). Bez problemu pozwoli on na przygotowanie zarówno grillowych klasyków, jak i ryb oraz warzyw. Ponadto dzięki funkcji odprowadzania tłuszczu, przygotowane w nim potrawy będą smaczniejsze i zdrowsze.

Dobre jedzenie uświetnia dobra muzyka, a tę najlepiej odtworzyć z potężnych głośników. Na uwagę zasługuje chociażby przenośny sprzęt B&O Play Beolit 17 (2 300 PLN, www.horn.pl). Ten stosunkowo niewielki sprzęt (jego największy wymiar to 23 cm szerokości) charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku niezależnie od położenia głośnika – zastosowana w nim technologia True360 zapewnia jednakowo dobry odsłuch dookoła urządzenia. Ponadto propozycja B&O może być sterowana z poziomu dedykowanej aplikacji, zaś dzięki starannemu wykonaniu, głośnik wytrzyma niejedną imprezę.

Skoro mamy już jedzenie i muzykę, pora zadbać o otoczenie przyjęcia. Przyjemny nastrój w godzinach wieczornych wprowadzi np. łańcuch świetlny LED Ikea Solarvet (50 PLN, www.ikea.pl), który zasilany jest energią słoneczną. Wystarczy umieścić panel solarny w dobrze nasłonecznionym miejscu, aby cieszyć się aż 12 godzinami jasnego, ale delikatnego oświetlenia.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj T3

Czy istnieje naprawdę bezobsługowy odkurzacz?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Wiele zależy od tego, co mieści się w twojej definicji słowa „bezobsługowy”. Jeśli wystarczy ci fakt, że nie musisz wstawać z kanapy i samodzielnie zaglądać w każdy kąt pomieszczenia, a nie przeszkadza ci konieczność regularnego opróżniania pojemnika na kurz, dobrym kompanem dla ciebie będzie iRobot Roomba e5 (2 500 PLN, www.irobot.pl). Ten sprytny robot sprząta wydajnie i precyzyjnie, rozpoznając zabrudzone miejsca i odkurzając je szczególnie dokładnie. Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania przeszkód nie utknie on pod meblami ani nie „zawiesi” się na progach, więc podczas sprzątania nie będziesz musiał go samodzielnie ratować. Możesz także wydawać mu polecenia za pomocą aplikacji mobilnej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak sprawić, by sprzęt smart home nie rzucał się w oczy?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

A zatem nie należysz do miłośników stylistyki spod znaku „duże pudełko z błyszczącego, białego plastiku”? Spokojnie, inteligentne gadżety ewoluują tak szybko, że znajdziesz wśród nich także nieco bardziej dyskretne opcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak wybrać ładowarkę bezprzewodową?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Na pierwszy rzut oka wszystkie ładowarki bezprzewodowe mogą wydawać się takie same, ale przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Najważniejszym z nich jest moc ładowania. Najtańsze ładowarki oferują od 5 W mocy, ale wartość ta nie zawsze jest wystarczająca, aby szybko podładować high-endowego smartfona. Zasada jest prosta: im więcej, tym lepiej. Telefony Apple współpracują ze standardem 7,5 W, a Samsunga – 9 W, dlatego ładowarka o takiej lub większej mocy powinna spełnić twoje oczekiwania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Chcę kupić najnowszy telewizor Samsung QLED. Czy to dobry wybór?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Zdecydowanie tak! Mam dla ciebie dobrą wiadomość – w tym roku telewizory Smart TV od Samsunga otworzyły się na użytkowników urządzeń Apple. Nowe modele, jak również te z poprzedniego roku, otrzymają aplikację iTunes Movies, która pozwala na korzystanie z konta iTunes na ekranie telewizora.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Czego możemy się spodziewać po sieci 5G?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Zatem usiądź wygodnie, bo mamy wiele do omówienia. Jak nietrudno się domyślić, 5G to najnowszy standard sieci komórkowej, który ma zastąpić powoli starzejące się 4G. Nowa sieć charakteryzuje się wielokrotnie większą przepustowością niż jej poprzednik – każdy nadajnik będzie musiał zapewnić objętym nim użytkownikom prędkość łącza rzędu 20 Gb/s, co przełoży się na wielokrotnie szybsze transfery danych za pomocą sieci komórkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne