SOCJAL
Do góry

Kieszonkowe studio nagrań

Nagraj profesjonalnie brzmiące demo – gdziekolwiek jesteś.

Chociaż nagrywanie muzyki w warunkach domowych staje się coraz prostsze dzięki technologii, wciąż rzadko udaje się nam osiągnąć profesjonalną jakość nagrania. Przenośne studio nagraniowe Spire Studio ma rozwiązać ten problem i oferować możliwość łatwego nagrania i obróbki dema.

Na Spire Studio składa się niewielkie urządzenie wyposażone w wejścia na mikrofon i instrumenty oraz zsynchronizowana z nim aplikacja. Idea jest bardzo prosta – ustawiasz Spire w dowolnym miejscu i podłączasz sprzęt. Parametry nagrania, w tym pogłos i głośność każdej ścieżki, sprawdzasz i regulujesz na bieżąco za pomocą apki. Dzięki wbudowanemu systemowi ustawiania ogólnej głośności nagranie nie jest zbyt hałaśliwe. Gotowy utwór możesz poddać obróbce za pomocą profesjonalnego software’u muzycznego lub od razu wrzucić do internetu.

Spire wyposażony jest ponadto w superciekawą funkcję przesyłania utworu do innych członków zespołu. Dzięki temu osoba, która fizycznie nie znajduje się w tym samym miejscu co ty, będzie mogła dograć swoją część za pomocą drugiego urządzenia Spire. System ten sprawdza się doskonale również podczas opracowywania linii melodycznych i wokalnych. Urządzenie znajduje się obecnie w fazie wczesnego dostępu, nie podano jednak jeszcze orientacyjnej ceny ani daty premiery.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy