SOCJAL
Do góry


Samsung planuje smartfona z pięcioma aparatami?

Dobrego nigdy za wiele?

Wyścig o to, kto upchnie jak najwięcej obiektywów w jednym telefonie, trwa w najlepsze. Na pierwszą pozycję zdaje się wysuwać Samsung, którego Galaxy A9 Star Pro ma otrzymać aż poczwórny aparat tylny!

Galaxy A9 Star Pro ma być telefonem ze średniej półki, na którym Samsung przetestuje swoje nowe rozwiązanie – poczwórny aparat. Składać się na niego będą następujące obiektywy: standardowy 24-megapikselowy f/1.7, 10-megapikselowy teleobiektyw f/2.4, szerokokątny 8 Mpix f/2.4 oraz kamera głębi 5 Mpix o jasności f/2.2. Aparaty będą uszeregowane w pionowym rządku w lewym górnym rogu obudowy. Nie wiadomo, czy smartfon otrzyma możliwość przełączania się pomiędzy obiektywami, czy jedynie korzystania ze wszystkich naraz. Dla odmiany z przodu telefon otrzyma jedynie pojedynczą kamerkę 8 Mpix o rozwarciu przysłony f/1.7.

Pod względem sprzętowym A9 Star Pro jest całkiem wydajny jak na przedstawiciela średniej półki. W jego wnętrzu będą pracowały procesor Snapdragon 660, 6 GB RAM-u, 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia oraz całkiem pojemna bateria 3 720 mAh. Telefon otrzyma 6,3-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 2 220 x 1 080. Możliwe, że jego premiera nastąpi już w tym tygodniu. Telefon najprawdopodobniej będzie dostępny na naszym rynku, ale dokładna data trafienia do sprzedaży i cena pozostają na razie nieznane.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy