Połącz się z nami

Publikacje

Plebiscyt 2016: Rozdanie nagród Magazynu T3

Wybraliście najlepsze technologie zeszłego roku!

Opublikowane

dnia

Poprzedni1 z 11
Nawiguj strzałkami ← →

Minionych dwanaście miesięcy obfitowało w mnóstwo wspaniałych rzeczy, jakie kształtowały technologiczną branżę i nadawały jej niepowtarzalnego kolorytu. Wejście w nowy rok nie mogło więc obejść się bez prezentacji wyników Plebiscytu Magazynu T3, w którym czytelnicy i redakcja wybierali zwycięzców w kilkunastu dziedzinach. Sprawdźcie już teraz, jakie produkty zwyciężyły w swoich kategoriach i będą mogły chwalić się zdobyciem jednego z najbardziej prestiżowych laurów w branży.

INNOWACJA ROKU

Aspekt innowacyjności we współczesnym przemyśle odgrywa ogromną rolę, a producenci elektroniki dwoją się i troją, by choć raz na kilka miesięcy wprowadzić na rynek urządzenie mogące pochwalić się jakimś niespotykanym wcześniej rozwiązaniem konstrukcyjnym czy funkcją wprowadzającą do branży powiew technologicznej świeżości. Które z nich zyskało w tym roku największe uznanie?

NOMINOWANI

1/ iRobot Braava jet
Ze świecą w ręku szukać kogoś, kto reaguje z entuzjazmem na konieczność umycia podłogi. Choćby z tego powodu trzeba więc docenić firmę iRobot, która w minionym roku zaprezentowała światu swój pierwszy inteligentny automat mopujący.

2/ Oculus Rift
Konsumencka wersja najbardziej rozpoznawalnego headsetu VR trafiła do sprzedaży w marcu i pomimo mocnej konkurencji w postaci HTC Vive, w dalszym ciągu pozostaje obiektem westchnień wielu technologicznych geeków.

3/ Samsung  AddWash
Czy w przypadku pralki można w ogóle mówić o kwestiach związanych z innowacyjnością? Oczywiście! Pomysłowa konstrukcja z dodatkowymi drzwiczkami pozwalającymi na dołożenie wsadu podczas prania, to designerski strzał w dziesiątkę.

4/ Hyundai ix35 Fuel Cell
Napędzany wodorem samochód, który podczas jazdy nie emituje jakichkolwiek zanieczyszczeń. Hyundai dokonał tu milowego kroku technologicznego, mogącego w niedalekiej przyszłości na zawsze odmienić oblicze branży motoryzacyjnej.

5/ LivAll BH60
High-endowy rowerowy kask, który za pomocą wygodnie kontrolowanych przez cyklistę diod LED, sygnalizuje zamiar skrętu jadącym z tyłu uczestnikom ruchu drogowego. Innowacyjność w służbie zwiększania bezpieczeństwa zawsze na propsie!

6/ HTC Vive
W chwili obecnej to najbardziej zaawansowany technologicznie headset wirtualnej rzeczywistości i już sam ten fakt jest argumentem za tym, aby Vive znalazło się tym zestawieniu. Szkoda jedynie, że do działania wymaga on naprawdę potężnego komputera…

ZWYCIĘZCA

Samsung AddWash

Dodanie drugich drzwiczek uczyniło z pralki Samsung AddWash model wprost stworzony dla zapominalskich singli, którzy nie muszą czekać na zakończenie cyklu w celu dorzucenia do bębna kilku dodatkowych rzeczy. Warto pamiętać, że sprzęt ten zapewnia też możliwość efektywnego prania w wodzie o niskiej temperaturze.

Poprzedni1 z 11
Nawiguj strzałkami ← →

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Publikacje

Mysz Hama EMW-500 – czyli ergonomia i wygoda dla efektywnej pracy

Wymiana tradycyjnej myszki na ergonomiczną niesie za sobą same korzyści.

Opublikowane

dnia

przez

Wiele godzin przed komputerem, z nieodpowiednio dobraną myszką, powoduje napięcie nadgarstka i jego ból. Rozwiązaniem może być mysz EMW-500 o nietypowej, stożkowej budowie, która umożliwia ułożenie ręki w najbardziej naturalnej dla ruchów nadgarstka pozycji, odciążając ją, a jednocześnie poprawiając komfort pracy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Przyszłość grafiki w grach to ray tracing – oto najważniejsze dowody

Kupując teraz nową kartę graficzną, szaleństwem jest wybór modelu pozbawionego zgodności z technologią RT.

Opublikowane

dnia

przez

Sprzętowe śledzenie promieni światła w czasie rzeczywistym to relatywnie nowa technologia, która właśnie zaczyna wychodzić z chorób wieku dziecięcego. Powstaje coraz więcej, coraz lepiej optymalizowanych gier. Powiększa się baza sprzętowa. Już tylko krok dzieli nas od zaakceptowania RT jako obowiązującego w grach standardu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

QNAP HS-453DX – domowe centrum rozrywki?

Idealny nie tylko dla hipsterów, których ulubionych filmów i muzyki na próżno szukać na Netfliksie i Spotify.

Opublikowane

dnia

Multimedialny serwer domowy typu NAS to ciekawa alternatywa dla standardowych odtwarzaczy strumieniowych – jeśli oglądasz przede wszystkim filmy i słuchasz muzyki z dysków twardych, warto uzupełnić swoje kino domowe o ten element. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Inteligentny dom dla początkujących

Wypróbuj niezawodne inteligentne sprzęty domowe, które nie zrujnują twojego budżetu.

Opublikowane

dnia

przez

Urządzenia smart home coraz liczniej trafiają na nasz rynek. Implementacja ich w domu nie tylko sprawia, że nasze życie staje się trochę łatwiejsze, ale daje również okazję poczuć się jak prawdziwa rodzina Jetsonów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Publikacje

Epickie porachunki na najwyższym szczeblu

Epic Games Store chce rządzić na rynku cyfrowej dystrybucji gier, ale jakim kosztem?

Opublikowane

dnia

Wydawałoby się, że w roku 2019 spory o konsole są tylko reliktem przeszłości. Większość najważniejszych tytułów ukazuje się na pecetach, PS4 i Xboksie One, czasami zaglądając także na Switcha; gry na wyłączność oczywiście istnieją (na przykład recenzowany w tym numerze Judgment), ale możliwość zagrania tylko na jednej konsoli nie wzbudza już takich kontrowersji jak niegdyś. Niedawno na pecetowym poletku pojawił się jednak nowy gracz, który w niektórych kręgach szybko urósł do rangi wroga numer jeden. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne