Połącz się z nami

Newsy

Piko projektor Acer C112

Firma Acer wzbogaca ofertę bardzo lekkich projektorów wprowadzając piko projektor C112, niezwykle lekkie i bardzo kompaktowe urządzenie, które zapewnia pełną swobodę projekcji, ponieważ pozwala uwolnić się od notebooka oraz kabli.

 

Teraz, aby wyświetlać zdjęcia lub filmy, wystarczy znaleźć ekran. Projektor Acer C112 nie potrzebuje już niczego więcej. Opcjonalny, zewnętrzny akumulator projektora C112 wystarcza nawet na dwie godziny projekcji. Dzięki temu, projektor można ustawić w miejscu najlepszym do wyświetlania obrazu a następnie odprężyć się i obejrzeć cały film nie martwiąc się o kable, wtyczki ani dostępność gniazdka sieciowego.

 

Ponadto, projektor ten pozwala uwolnić się od notebooka. Dzięki multimedialnym funkcjom portu USB, takim jak USB Slide Show, multimedia można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB. Rozwiązania te zapewniają zupełnie nową swobodę urządzania improwizowanych projekcji.

 

Projektor C112 jest też wyposażony w funkcję ?Display over USB? pozwalającą na natychmiastowe wyświetlanie zdjęć, filmów oraz prezentacji z notebooka podłączonego kablem USB. Ponadto, technologia Acer SmartFormat zapewnia obsługę różnorodnych formatów obrazu, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już przełączać rozdzielczości w notebooku.

 

Projektor umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej od 38 cm do 254 cm. Współczynnik kontrastu 1000:1, rozdzielczość WVGA (854 x 480) oraz podstawowy format 16:9 pozwalają na uzyskanie wyraźnego, żywego obrazu o całkiem dobrej jakości. Ponadto, do odtwarzania dźwięku podczas projekcji nie jest potrzeby dodatkowy sprzęt, ponieważ projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik.

 

Nowy piko projektor Acer C112 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę LED, która znacznie podwyższa jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje praktycznie wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana rurka świetlówki. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED poprawia nasycenie barw oraz zwiększa kontrast.

 

Piko-projektor C112 jest objęty 5-letnią gwarancją na układ DLP oraz roczną gwarancją na lampę bez limitu godzin. Cena projektora C112 wynosi 976 zł brutto.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Acer Swift 5 w najnowszej odsłonie

Newsy

Acer poszerza portfolio produktów z serii Predator

Gaming

Chromebook Acer Spin 713 z obracanym wyświetlaczem 2K i certyfikatem Projektu Athena

Newsy

Acer Enduro – nowa seria notebooków i tabletów do zadań specjalnych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!