Połącz się z nami

Newsy

Netflix wyprodukuje interaktywny odcinek serialu

Kilka wersji historii w antologii Czarne Lustro.

Opublikowane

dnia

Komu chociaż raz nie zdarzyło się pomyśleć w trakcie seansu filmowego „rany, ale ten bohater jest głupi, powinien postąpić zupełnie inaczej”? Spokojnie, już niedługo będziemy mogli cieszyć się serialami, których fabuła potoczy się tak, jak tego zapragniemy. Netflix planuje stworzenie interaktywnego odcinka popularnej antologii Czarne Lustro.

Według doniesień Bloomberga, jeden z odcinków nadchodzącego piątego sezonu serialu Czarne Lustro zostanie nakręcony w formie „wybierz własną historię.” Oznacza to, że w kluczowych momentach fabuły to widz zdecyduje, jaką decyzję podejmie bohater serialu, wpływając tym samym na jego losy i zakończenie historii.

Wyprodukowanie odcinka o rozgałęziającej się fabule wiąże się oczywiście z większymi kosztami produkcyjnymi, dlatego aby sprawdzić, czy nowy format spodoba się widzom, Netflix początkowo nakręci tylko jeden. Brytyjska antologia wydaje się wręcz idealnym kandydatem do przeprowadzenia tego eksperymentu – serial składa się z tylko nieznacznie powiązanych ze sobą odcinków opowiadających o niebezpieczeństwach nadużywania nowoczesnych technologii w różnych futurystycznych uniwersach.

Czarne Lustro będzie pierwszym interaktywnym serialem przeznaczonym dla dorosłej publiczności – na Netfliksie dostępny jest animowany film dla dzieci Kot w butach: uwięziony w baśni, w którym młodzi widzowie mogą wybrać, jak potoczą się losy tytułowego bohatera. Jeśli interaktywne opowieści spodobają się dorosłym odbiorcom, Netflix wyprodukuje kolejne filmy i seriale z kilkoma wersjami historii – niektóre źródła mówią nawet o interaktywnych adaptacjach popularnych gier komputerowych.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub umożliwia wspieranie twórców

Program Sponsors pozwoli na wspieranie programów open source.

Opublikowane

dnia

Otwarte oprogramowanie często zaskakuje bogatą funkcjonalnością, ale nie przynosi swoim twórcom aż tak dużych dochodów, jak w przypadku płatnych programów. Jeśli będziemy chcieli wesprzeć ulubiony projekt finansowo, już wkrótce będziemy to mogli zrobić za pomocą GitHub.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Panic Playdate – konsola z korbką zamiast joysticka

Z „pełnym sezonem” oryginalnych gier.

Opublikowane

dnia

Mimo rozwoju tytułów mobilnych, moda na przenośne konsole nie przemija. Panic, wydawca gier i oprogramowania, właśnie zapowiedział Playdate – miniaturową konsolkę z nietypowym systemem sterowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne