SOCJAL
Do góry

Luksusowa łódź podwodna od Aston Martin

Nie tylko dla agenta 007.

Producent luksusowych samochodów zaprezentował właśnie swój najnowszy projekt. Tym razem nie jest to piękne auto godne Jamesa Bonda, a… łódź podwodna. Jak wszystkie produkty sygnowane przez legendarnego producenta jest ona elegancka, nowoczesna i luksusowa.

Łódź podwodna określona tajemniczym kryptonimem „Project Neptune” jest owocem współpracy Aston Martin i Triton Submarines, producenta sprzętu wodnego, który to będzie głównym koordynatorem projektu. Tak właściwie producent samochodów nie weźmie w nim udziału bezpośrednio, ale za pomocą nowej marki Aston Martin Consulting, za pomocą której koncern ma nadzieję zawojować nie tylko drogi, ale również wody i niebo. Pierwsze rendery zwracają uwagę swoim niemal kosmicznym designem – okręcik wygląda jak niewielki statek kosmiczny. Lub gadżet z filmu szpiegowskiego, jak kto woli.

Zgodnie z wizją Aston Martin „Projekt Neptun” będzie przeznaczony przede wszystkim dla badaczy i odkrywców – trzeba przyznać, że uczyni on badania dna oceanicznego prawdziwie luksusowym przeżyciem. Oczywiście siła marki oraz wyjątkowy design przyciągną nie tylko naukowców, ale również zamożnych miłośników szybkich pojazdów. Niestety, zarówno jedni, jak i drudzy muszą jeszcze trochę poczekać na szczegóły dotyczące projektu. Wiemy na pewno, że łódź podwodna od Aston Martin będzie kosztowała astronomicznie dużo, więc może przyjemnie będzie jeszcze przez jakiś czas pobyć w słodkiej nieświadomości…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy