Połącz się z nami

Newsy

Apple poprawia aktualizację WatchOS

Poprzednia wersja powodowała krytyczne błędy działania.

Opublikowane

dnia

Zapowiadana przez Apple aktualizacja WatchOS 5.1 miała poprawić szereg problemów z wykrywaniem upadków i korzystaniem z funkcji Walkie-Talkie, ale zamiast tego wywołała krytyczne problemy w działaniu inteligentnych zegarków. Błędy te zostaną naprawione w dzisiejszej wersji 5.1.1.

W zeszłym tygodniu Apple opublikowało pierwszy duży pakiet aktualizacji do systemu operacyjnego WatchOS 5. Niestety, oprogramowanie okazało się niestabilne, a po jego instalacji wielu użytkowników zauważyło, że ich Apple Watche zostały uwięzione w niekończącej się pętli automatycznego włączania i wyłączania. W odpowiedzi na to producent został zmuszony do wycofania wadliwego software’u i jak najszybszej naprawy błędów. Dostępna od dzisiaj wersja 5.1.1 dodaje wszystkie użyteczne funkcje obecne w poprzedniej aktualizacji, w tym wsparcie dla grupowego FaceTime w trybie „tylko audio”, nowe emotki i tarcze zegara, usprawnienie aplikacji Walkie-Talkie oraz poprawioną detekcję upadków na urządzeniach z serii 4.

WatchOS 5.1.1 dostępny jest na wszystkich smartwatchach Apple z serii 1, 3 i 4. Producent podkreśla, że jeśli nasz zegarek padł ofiarą dziwnego buga, sama instalacja aktualizacji może nie rozwiązać problemów z urządzeniem. Aby na dobre je wyeliminować należy skontaktować się z pomocą Apple. Większość użytkowników, których dotknęła wadliwa aktualizacja, musiało wymienić Apple Watche na nowe – zegarki nie posiadają funkcji przywracania systemu do ustawień fabrycznych, dlatego.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook rozszerza linię produktową Portal

Teraz również w wersji Mini i TV.

Opublikowane

dnia

Facebook Portal nie zdobył takiego rozgłosu, jaki planowano – po skandalu z Cambridge Analytica wielu użytkowników wolało zainwestować w konkurencyjne głośniki smart home. Niedawno okazało się, że niektóre z nich i tak podsłuchiwały ich rozmowy i przesyłały ich urywki do osób trzecich, więc może teraz sprzęt Facebooka zyska większą popularność?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Polacy kochają domowe (i)Roboty

Według badań GfK w pierwszym półroczu 2019 roku ilość sprzedanych w Polsce robotów sprzątających wzrosła o ponad 60%.

Opublikowane

dnia

przez

Polacy pokochali roboty sprzątające. Takie wnioski płyną z badania rynku, które przeprowadzone zostało przez Instytut GfK. Ta kategoria produktowa od lat odnotowuje stałe wzrosty, a dziś odpowiada za blisko 20% wartości rynku urządzeń odkurzających. Roboty domowe lidera rynku – amerykańskiej marki iRobot – ułatwiają utrzymanie porządku już w 330 tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i zyskują coraz więcej zwolenników.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

HBO najprawdopodobniej wyprodukuje kolejny prequel „Gry o tron”

Tym razem znów oparty na książkowym pierwowzorze.

Opublikowane

dnia

Kontrowersje związane z zakończeniem ostatniego sezonu Gry o tron nie powstrzymują HBO przed dalszym eksplorowaniem Westeros i okolic. Po ogłoszonym już prequelu rozgrywającym się wiele tysięcy lat przed wydarzeniami z głównej serii przyszedł czas na serial oparty na książce Ogień i krew.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

HP prezentuje laptopa Elite Dragonfly

Ultrabook z dodatkowymi zabezpieczeniami prywatności.

Opublikowane

dnia

Laptopy 2-w-1 kojarzone są przede wszystkim ze sprzętem domowym, ale HP zdecydowało się pójść w zupełnie inną stronę i stworzyło Elite Dragonfly – urządzenie 2-w-1 o biznesowym zacięciu. Ma ono stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo danych użytkownika.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

„Pani Fletcher” – Kathryn Hahn w głównej roli w miniserialu na podstawie powieści Toma Perrotty

Matka i syn zaczynają cieszyć się nową wolnością.

Opublikowane

dnia

przez

Pani Fletcher to miniserial HBO na postawie powieści Toma Perrotty, który jest także twórcą serialu. Produkcja przedstawia dwie równoległe historie o dojrzewaniu dwojga bohaterów – matki, której jedyne dziecko wyprowadza się z domu i jej syna, studenta pierwszego roku. Premiera Pani Fletcher odbędzie się 28 października w HBO i HBO GO.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne